Denní horoskop 19.2.2019

Napsala | 19.02.2019

Beran

Při úplňku v Panně si dávejte pozor na zdraví. Nesmíte prochladnout. Dobré boty s kvalitními ponožkami nejsou luxusem, ale tím, bez čeho se neobejdete.

Býk

Než se rozhodnete, že si s miláčkem začnete něco vyjasňovat, uvažujte, zda to není zbytečná ztráta času. Svůj názor na věc nezměníte ani vy, ani on.

Blíženec

Vstup Slunce do Ryb vás trochu rozhodí. Najednou zjistíte, že vážně berete i to, o čem jindy neuvažujete a co do svých plánů vůbec nezahrnujete.

Rak

Vstup Slunce do Ryb vám dělá vyloženě dobře. Konečně budete mít čas a prostor, v němž se můžete věnovat tomu, co vás baví a co dává vašemu životu smysl.

Lev

Úplněk ve vašem sektoru majetku vlastního je velice slibný. Máte šanci investovat do něčeho, co je velice výnosné a co vám přinese zajímavý zisk.

Panna

S nějakým prozatímním řešením, které se později změní, nesouhlaste. Každá smlouva, kterou dnes podepíšete, bude napsaná tak, že ji změnit nedokážete.

Váhy

Úplněk ve vašem sektoru tajemství vás nutí, abyste byli zticha. Toho, že byste nějaké důležité tajemství prozradili, byste rychle a upřímně litovali.

štír

Kamarádi přijdou s nápadem, kterému musíte obětovat víkend. Partner doma to sice s nadšením nepřijme, ale nakonec vám vytoužené volno poskytne.

Střelec

V práci se připravte na zvýšený tlak. Vyvíjí ho nadřízený, který vás chce poslat na dlouhodobé školení a nechápe, že vám se tam vůbec nechce.

Kozoroh

Vaše těžce získané zkušenosti přijdou konečně ke cti. Objeví se člověk, který prožívá něco hodně podobného, a moc si s vámi potřebuje popovídat.

Vodnář

Slunce se dostává do vašeho sektoru majetku a vás čekají dost náročné platby. Naštěstí máte dostatečné rezervy, do kterých se dá bez problémů sáhnout.

Přečíst  Denní horoskop 27.7.2018

Ryby

Novoluní ve vašem znamení startuje vaši další životní etapu. Je jen potřeba, abyste tu starou s noblesou ukončili a do nové vykročili s čistým štítem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..