Denní horoskop 19.12.2018

Napsala | 19.12.2018

Beran

Všechno půjde pomalu, ale zase jistě. Je to sice náročná zkouška vaší trpělivost, ale s výsledkem, který to přinese, můžete být naprosto spokojení.

Býk

I když máte chuť vyzkoušet nové cukroví, jde o choutku, kterou byste měli potlačit. Práce máte spoustu a další si přidělávat opravdu nemusíte.

Blíženec

Přemýšlení o tom, co se vám v životě nepodařilo, odložte na neurčito. Teď je potřeba, abyste se chytili příležitostí, které v hojném počtu přicházejí.

Rak

V práci počítejte s hodně napjatou atmosférou. Situace se naštěstí během dne uklidní tak, že se spolu všichni začnou alespoň trochu normálně bavit.

Lev

Lidem, kteří jsou známí tím, že dělají jen problémy, se vyhýbejte. Řešit byste je sice uměli, ale nemáte na to čas ani dostatečnou mentální kapacitu.

Panna

Při Luně v Býku se vám daří ve všem, co vyžaduje trpělivost, soustředěnost a smysl pro krásný detail. Nechcete ozdobit pár posledních perníčků?

Váhy

Kolem poledne byste si měli trochu odfrknout. Potřebujete nashromáždit energii. Večer, kdy se bude lámat chleba, ji budete opravdu potřebovat.

štír

Doma rozdělte cukroví na to, které bude pro rodinu, a na to, které dáte přátelům jako jedlý dárek. Nezapomeňte ani na krabičku pro kolegy v práci!

Střelec

Dávejte si pozor na to, co byste jindy označili za nepodstatnou maličkost. Dnes může hrát daleko větší roli, než by se vám zamlouvalo a hodilo.

Kozoroh

Práce je hodně, ale to neznamená, že se z ní musíte hroutit. Přestaňte si myslet, že musíte všechno zvládnout sami, a požádejte o pomoc a podporu.

Vodnář

Když se vám do něčeho nechce, prostě to nedělejte. Váš instinkt jede naplno a rozhodně vám nevnucuje nějaké neopodstatněné strachy a obavy.

Přečíst  Denní horoskop 25.12.2018

Ryby

Na všechno, co se kolem vás děje, reagujte se rozmyslem. To, co dnes vypadá jako neřešitelný rébus, bude mít zítra naprosto logické vysvětlení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..