Denní horoskop 19.11.2019

Napsala | 19.11.2019

Beran

To, že vám někdo leze na nervy, neznamená, že vás nemůže přitahovat. V tom, co k němu cítíte, máte zmatek, jenž se vám rozmotat nedaří a nepodaří.

Býk

Vstup Marse do vašeho partnerského sektoru vám život moc neulehčí. Máte tendenci jít až na hranu a pak se upřímně divit reakcím, které to vyvolalo.

Blíženec

Vstup Marse do Štíra zostřuje pracovní vztahy. Kolega, který se bojí o místo, začne kolem sebe kopat. Marně mu vysvětlujete, že vás se bát nemusí.

Rak

Mars, který se dostává do vašeho sektoru romantiky, vám dodává odvahu. Konečně pozvete na rande člověka, k němuž jste dosud jenom okouzleně vzhlíželi!

Lev

Na večer si nachystejte práci, která vás plně zaujme. Když to neuděláte, riskujete úvahy o minulosti. Ty vám však náladu v žádném směru nevylepší.

Panna

Vstup Marse do Štíra vám dodá odvahu a výmluvnost. Pokud se někdo rozhodne, že se proti vám postaví, budete toho litovat spíše dříve než později.

Váhy

Mars, který se dostává do vašeho sektoru financí, je dost nebezpečný. Pokud jste se dosud s partnerem o peníze nehádaly, dnes hrozí, že to vypukne.

štír

Mars, který se dostává do vašeho znamení, vám garantuje bojovnost. Pokud se vám něco nelíbí, řeknete to tak, aby všem bylo jasné, co si o tom myslíte.

Střelec

Sáhněte po šanci, která vám dovolí, abyste se vyhrabali z problémů. Současně se sice budete muset něčeho vzdát, ale to uděláte s chutí a rádi.

Kozoroh

Vstup Marse do Štíra aktivuje všechny vaše kamarády. Usoudí, že jenom marníte své talenty a rozhodnou se, že vás popoženou k intenzivnější činnosti.

Vodnář

Připusťte, že se lidé mohou změnit. Dokonce i člověk, který s vámi dosud vždycky soupeřil, může pochopit, že bude lepší, kdy se dohodnete na spolupráci.

Přečíst  Denní horoskop 17.2.2019

Ryby

Mars, který vstupuje do Štíra, vám dodá tolik postrádané sebevědomí. Konečně jasně víte, co chcete, a taky víte, jakým způsobem toho lze dosáhnout.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..