Denní horoskop 19.1.2020

By | 16.11.2020

Beran

Úvahy o svém dalším životě musíte přizpůsobit realitě. Představy o tom, že byste vyrazili na cestu kolem světa, narazí na nedostatek času i peněz.

Býk

Harmonická Luna ve vašem partnerském sektoru zažene veškeré rozpory, které mezi vámi a vašim miláčkem dosud byly. Konečně si užijete krásnou neděli!

Blíženec

Je potřeba, abyste své zdraví začali konečně brát vážně. Když vám lékař navrhuje, že vám napíše lázně, měli byste o tom intenzivně uvažovat.

Rak

Věnujte se především svému partnerovi. Zejména před polednem potřebuje mít jistotu, že ze všeho nejvíce myslíte jen na něj a na to, aby mu bylo dobře.

Lev

Všechno, co včera dělalo problémy, se samo od sebe srovná. Dohody se budou uzavírat rychle. Navíc není pochyb, že je obě strany myslí vážně.

Panna

Nevěřte všemu, co slyšíte. Novinky, které vám přinese trigon mezi Lunou a Neptunem, mohou sice znít skvěle, ale s pravdou mívají společného pramálo.

Váhy

Harmonická Luna pozitivně ovlivní váš finanční stav. Na velká rozhazování to sice nevypadá, ale nějakou malou radost si můžete klidně dopřát.

štír

Luna ve vašem znamení vám otevírá cestu k domluvě s důležitými lidmi. Nehádáte se, ale naopak se domluvíte na taktice, která bude prospěšná vám všem.

Střelec

Veškerá komunikace se stáčí na peníze, což se vám ani trochu nelíbí. Nakonec nevydržíte a řeknete, že se u vašeho stolu o penězích mluvit nebude!

Kozoroh

Kamarádi, kteří zavolají a chtějí se s vámi sejít, k tomu mají opravdu vážný důvod. Alespoň večer si najděte hodinku, kterou jim můžete věnovat.

Vodnář

Při Luně ve Štíru na provokace raději nereagujte. Tím, že se budete tvářit naprosto nevinně a třeba i přátelsky, provokatéra naštvete daleko víc!

Přečíst  Denní horoskop 11.5.2020

Ryby

Uvažujte o svých dalších životních plánech. Ty, které vymyslíte, vypadají sice neskutečně ctižádostivě, ale přesto se dají rychle a účinně zrealizovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..