Denní horoskop 18.8.2019

Napsala | 18.08.2019

Beran

Sliby dnes raději nedávejte. Vy je vyřknete a vzápětí na ně zapomenete, ale druhá strana si je bude pamatovat daleko déle, než by se vám líbilo.

Býk

Mars, který ráno vstupuje do Panny, zjemní a srovná atmosféru. Vaše okolí konečně pochopí, že vaše postřehy jsou opravdu k věci, a začne poslouchat.

Blíženec

I když je to pro vás práce opravdu náročná, zachovejte si klid a dobrou náladu. Lidí, kteří se naštvaně vracejí z dovolené, bude i bez vás dost!

Rak

Hvězdy vás mají opravdu rády! Kamarádi zavolají a sdělí vám, že slíbené ovoce na zavařování nepřivezou. Vy budete rádi, protože vás čeká volný večer.

Lev

Mars, který se dostává Panny, vás vystaví náročným zkouškám. Pod vlivem impulsu máte sklon koupit něco, co je drahé a co by vás stálo veškeré rezervy.

Panna

Vstup Marse do vašeho znamení vás vybaví neskutečnou energií. Projeví se to zejména při sportech, kde máte šanci porazit i nezpochybnitelné favority!

Váhy

Pochybnosti o sobě samých jsou luxusem, který si dnes nemůžete dovolit. Zejména večer je potřeba, abyste vystupovali s maximální možnou sebejistotou!

štír

Vstup Marse do Panny zásadně vylepší domácí atmosféru. S miláčkem přestanete vypočítávat všechno, co kdo kdy neudělal, a začnete pilně spolupracovat.

Střelec

Vstup Marse do Panny zásadně mění situaci. Ještě včera jste se chtěli bavit, ale dnes budete přemýšlet, jak toho co nejrychleji udělat co nejvíce…

Kozoroh

O nová seznamování sice nijak zvlášť nestojíte, ale absolvovat je musíte. Naštěstí půjde o příjemné lidi, s nimiž vám nakonec bude docela dobře.

Vodnář

Odpoledne odchází Mars z vašeho partnerského sektoru a do vašeho vztahu se vrátí klid. Večer se miláček už bude chovat tak, jak jste byli zvyklí.

Přečíst  Denní horoskop 5.8.2018

Ryby

Odpolední vstup Marse do vašeho partnerského sektoru se projeví rychle a důrazně. Partner se chová nelogicky a vy máte co dělat, abyste nevyletěli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..