Denní horoskop 18.7.2019

Napsala | 18.07.2019

Beran

Starosti svých zamilovaných kamarádů se vám řešit nechce. Dokážete je sice vyslechnout, ale to, že vás zajímají, už neumíte ani věrohodně předstírat.

Býk

To, co říkají kamarádi, zní skvěle, ale pravda to být nemusí. Než se rozhodnete, že s tím začnete počítat jako s bernou mincí, ještě chvíli čekejte.

Blíženec

Nic neřešte, nic neiniciujte. Zejména na dovolené bude lepší, když se stáhnete někam, kde budete sami. Tam si pak můžete číst přemýšlet a občas i spát.

Rak

Trigon mezi Venuší a Neptunem vám může přinést nečekanou a hodně komplikovanou lásku. Kdybyste se jí dokázali obloukem vyhnout, bylo by to lepší.

Lev

Věnujte se záležitostem, které sice nejsou jednoduché, ani vás nebaví, ale jsou nutné. Když je dnes vyřídíte, můžete se pak těšit na klidný víkend.

Panna

Představa dovolené s kamarády vás láká víc, než si umíte představit. Za rodinu byste sice dýchali, ale občas si od ní odpočinout prostě potřebujete.

Váhy

I v létě se dá večer vyrazit do divadla nebo jinam za kulturou. Udělejte to a uvidíte, jak krásný zážitek si to vám i vašemu partnerovi poskytne.

štír

Trigon mezi Venuší a Neptunem vám může přinést do života novou láskou. Vznikne sice za okolností skoro snových, ale pak projeví obdivuhodnou vitalitu!

Střelec

To, že se vám někdo dívá přímo do očí a div nepřísahá, ještě neznamená, že mluví pravdu. Než začnete na jeho slovech stavět, musíte si je ověřit.

Kozoroh

Trigon mezi Venuší a Neptunem vám do života vnáší pokušení. Pokud ještě nevíte, jak vypadá skutečná letní láska, můžete to velice rychle zjistit.

Vodnář

Lidí, kteří sdílí váš systém hodnot, není zdaleka moc. Právě proto byste si těch, na které narazíte, měli vážit a taky se k nim náležitě chovat.

Přečíst  Denní horoskop 12.9.2018

Ryby

Trigon mezi Venuší a Neptunem se vám snaží do života propašovat novou lásku. Naštěstí máte rozum a veškeré podobné nabídky s díky odmítnete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..