Denní horoskop 18.5.2019

Napsala | 18.05.2019

Beran

Přemýšlíte, co máte dělat. Velice tím popuzujete svého partnera. Ten má pocit, že až příliš dlouho a intenzivně přemýšlíte o tom, co je jemu jasné.

Býk

Jsou věci, které v neutrálním prostředí vyřídíte lépe, než doma. Vytáhněte svého miláčka někam, kde je vám oběma dobře, a tam mu všechno řekněte.

Blíženec

Rodinným schůzkám se raději vyhýbejte. Úplněk v jedovatém Štíru vám zajistí smysl pro humor, který by příbuzenstvo jen hodně těžko vydýchávalo.

Rak

Odpolední konjunkce Venuše s Uranem vám dá novou životní šanci. Sáhnete po ní intuitivně, ale přesto víte, že je to to nejlepší, co můžete udělat.

Lev

Úplněk ve Štíru vás dostane do situace, kdy bojujete s cizí zlomyslností. Naštěstí nedovolíte, aby vás to rozhodilo. Budete dělat jen to, co chcete.

Panna

Hádkám se nevyhýbejte. Berte je jako šanci, jak si srovnat vztahy a udělat si v nich jednou provždy jasno. Snadné to sice nebude, ale to ván nevadí.

Váhy

To, že se o vás a o vašich životních plánech mluví, je normální. Většina lidí vám bude závidět rozhodnost, s níž jste se rozhodli svůj život změnit.

štír

Konjunkce Venuše s Uranem, která se odehrává odpoledne, vám zajistí krásný večer. Padne pozvání, které nesmíte odmítnout, a které změní váš život.

Střelec

Člověk, který se vám snaží vyhrožovat, ani neví, s čím si hraje. Vy se k podobnému jednání nesnížíte, ale postaráte se, aby svých slov litoval.

Kozoroh

Konjunkce Venuše s Uranem vám může do života vnést novou lásku. Konečně máte šanci pochopit, jak láska na první pohled vypadá a co s vámi udělá.

Vodnář

I při výletech na kole byste se měli vyhýbat alkoholu. Kdybyste se náhodou přimotali k nějaké dopravní nehodě, budete rádi, že jste nebyli pod vlivem.

Přečíst  Denní horoskop 25.4.2019

Ryby

Jsou věci, které byste dnes ještě rozhodovat neměli. Když zahrajete celou situaci do autu s tím, že je na konečné rozhodnutí ještě čas, bude to lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..