Denní horoskop 18.4.2019

By | 13.11.2020

Beran

Váš životní druh patří k lidem, kteří si myslí, že mají na všechno odpověď. Když však narazí na vás, zjistí, že v této disciplíně spadá mezi amatéry.

Býk

S velikonočními nákupy to nepřehánějte. Vzhledem k planetárním energiím se dá čekat, že koledníků přijde letos podstatně lépe, než jste očekávali.

Blíženec

Při úplňku ve Vahách byste se měli věnovat především partnerovi. Když vám tvrdí, že byste si měli promluvit, měli byste si na něj taky udělat čas.

Rak

Když se vám nějaký nápad na první pohled nelíbí, veďte to v patrnosti. Vypadá to, že se vaše intuice probudila a chrání vás před dalšími problémy.

Lev

Hned ráno si nachystejte argumenty, jimiž budete hájit svá rozhodnutí. Abyste své okolí přesvědčili, musíte je vycizelovat do posledního detailu!

Panna

Sestavte si jídelníček na svátky. Sepište si seznam všech nákupů, které musíte udělat. Většinu těchto věcí sice nosíte v hlavě, ale jistota je jistota…

Váhy

Známých máte spoustu, ale kamarádů jenom pár. Zjistíte to ve chvíli, kdy budete něco potřebovat. Berte to jako velice cennou životní zkušenost.

štír

Když se dětem něco nepovede, mávněte nad tím rukou. Bude to podstatně lepší, než kdybyste měli výchovné řeči, které by stejně nebraly moc vážně.

Střelec

Kamarádi volají a chtějí, abyste se během Velikonoc viděli. Bude s tím trochu problém. Váš časový rozvrh je totálně nacpaný a oni se do něj nevejdou.

Kozoroh

Naprostou náhodou pochopíte, že to, co vám vyprávěli rodiče a vy jste to brali jako pravdu, bylo ve skutečnosti trochu jinak. Velice vás to překvapí.

Vodnář

Trochu problémů může být s dětmi. Ty mají pocit, že jim máte plnit veškerá přání. Nechápou, že byste na rozdíl od nich pracovali a máte všeho dost.

Přečíst  Denní horoskop 14.8.2021

Ryby

I když se vás něco netýká, je vám jasné, že se k tomu vyjádřit musíte. Když zůstanete mlčet, budete mít později pocit prošvihnuté životní příležitosti.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..