Denní horoskop 18.3.2020

Napsala | 15.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Porad, jednání ani nejrůznějších mítinků se nebojte. Dokážete na nich mluvit tak, aby všichni pochopili, že udělají dobře, když vás budou brát vážně.

Býk

To, co chcete, musíte prosazovat důsledně, ale tak, abyste lidi ze svého okolí zbytečně nepopuzovali. Není to sice snadné, ale vy to zvládnete.

Blíženec

Luna v Kozorohu vás postaví před tvrdá a jednoznačná fakta. Vy pak musíte zareagovat tak, abyste situaci zvládli a sebe ani své blízké nepoškodili.

Rak

Mluvit, jednat i rozhodovat nechejte klidně partnera. Bude rád, že jste ho konečně vzali vážně. Navíc neudělá nic jiného, než byste udělali vy.

Lev

Luna v Kozorohu se postará o řádné pracovní dusno. Nadřízený má pocit, že nikdo nic nedělá, a nechápe, že vy všichni máte práce až nad hlavu.

Panna

Den je vhodný na vybírání dárků, kterými byste svého partnera potěšili. To, že má do výročí ještě daleko, roli nehraje. Dárek může klidně počkat!

Váhy

Rodina má pocit, že byste se jí měli víc věnovat. Vy marně vysvětlujete, že ve chvíli, kdy přijdete z práce, vám na to už chybí veškerá energie.

štír

Pocit, že se vám podaří před něčím nebo něčemu utéct, se ukáže jako stoprocentní iluze. Tomu, co se děje, se musíte postavit energicky a čelem!

Střelec

Zjistíte, že se bez problémů dokážete zamilovat dvakrát do jednoho člověka. Je to něco, čemu jste nikdy nevěřili a s čím se teď musíte vyrovnat.

Kozoroh

Kompromisy dělat nehodláte a nebudete. Může se sice najít pár lidí, kteří vám vysvětlují, že by to pro vás bylo lepší, ale vy je poslouchat nebudete.

Vodnář

Luna v Kozorohu se vám postará o pár zajímavých snů. Většinu z nich si zapamatujete. Skrývají se v nich cenné pokyny pro vaše budoucí aktivity.

Přečíst  Denní horoskop 15.10.2020

Ryby

Den je neskutečně harmonický a příjemný. Náhoda je na vaší straně. Občas máte dokonce pocit, že se všechno samo skládá tak, abyste byli spokojení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..