Denní horoskop 18.11.2019

Napsala | 18.11.2019

Beran

Těšte se na den, kdy se vám bude dařit naprosto ve všem, lásku nevyjímaje! Ráno si domluvte rande a pak se už jenom těšte na velice vzrušující večer.

Býk

Jste výbušní podstatně víc, než je zdrávo, a pak se divíte reakcím, které to vyvolává. V práci si dělejte, co chcete, ale doma vsaďte na mírnost.

Blíženec

Miláčkovy poznámky vážně neberte. Kdyby byl upřímný, přizná, že není naštvaný na vás, ale na někoho, koho neznáte a nikdy v životě jste ho neviděli.

Rak

Člověka, který si myslí, že má podstatně víc práv, než vy, musíte energicky zarazit. Pokud mu dovolíte, aby si to myslel dál, riskujete průšvih.

Lev

Opravdu se musíte překonávat a dělat to, do čeho se vám nechce? Kdybyste se věnovali jen tomu, k čemu vás to opravdu táhne, bude výsledek lepší!

Panna

Když se něčeho bojíte, klidně to nahlas přiznejte. Bude to lepší, než kdybyste si vymýšleli výmluvy, které by zněly nevěrohodně, a nikdo jim nevěřil.

Váhy

Než dáte do pořádku chyby, které jste udělali z roztržitosti, bude to chvíli trvat. Naštěstí je denní atmosféra velkorysá a nikdo to komentovat nebude.

štír

V práci se obloukem vyhýbejte všemu, co se netýká vašich povinností. Opravdu musíte i letošní vánoční večírek organizovat stejně jako jindy jen vy?

Střelec

To, že jste při Luně ve Lvu velkorysí, je normální.Velkorysost se však může obrátit proti vám. Hrozí, že pomůžete někomu, kdo je na tom lépe než vy.

Kozoroh

Všechno je najednou jinak. Okolnosti vás donutí, abyste se na jednoho ze svých kamarádů podívali jinýma očima a od základů na něj změnili názor.

Vodnář

Požadavky vašeho partnera vám už lezou na nervy. Máte pocit, že neustále vyžaduje něco, co vás vytrhuje ze zaslouženého klidu a vytouženého odpočinku.

Přečíst  Denní horoskop 31.8.2018

Ryby

V práci počítejte se spoustou zbytečných nedorozumění. Nakonec se sice všechno vyřeší tak, jak potřebujete, ale vy z toho budete naprosto vyždímaní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..