Denní horoskop 18.10.2021

By | 18.10.2021

Beran

Nic z toho, co se děje, vás z míry nevyvede. Dobře víte, že se díky kombinaci silného Merkura a Jupitera z každého průšvihu nakonec vyhrabete.

Býk

Pozor si dejte zejména na lidi, kteří vám slibují všestrannou pomoc. Když ji přijmete, změní podmínky tak, abyste si ji hodně draze zaplatili.

Blíženec

Hlavně nepodléhejte vybičovaným emocím! Když místo toho vsadíte na zdravý rozum a trochu se spolehnete na své štěstí, dopadne všechno dobře.

Rak

Ráno, kdy je Luna v Rybách, dokážete i to, co by pro každého jiného bylo nemožné. Vy se však necháte vést intuicí a jdete od vítězství k vítězství.

Lev

Jupiter, který se zastavil ve vašem partnerském sektoru, vám usnadní navázání veškerých kontaktů. Pokud partnera nemáte, buďte si jistí, že se blíží.

Panna

Merkur, který se zastavil ve vašem sektoru majetku vlastního, vás přemlouvá k investicím, pokud máte volné peníze, měli byste o nich vážně přemýšlet.

Váhy

Jupiter, který se zastaví ve vašem sektoru lásky a který harmonuje s Merkurem, vám otevírá všechny dosud zavřené dveře. Stačí, když zaklepete.

štír

To, co se děje mezi sourozenci, si nechejte pro sebe. Pořád je ještě šance, že se situace nakonec uklidní a všechno se vrátí do starých kolejí.

Střelec

To, že jste se zejména v práci na něčem dohodli, ještě neznamená, že to tak bude i dál. Je potřeba, abyste téma otevřeli a o všem si ještě promluvili.

Kozoroh

Jupiter, který se zastavil ve vašem sektoru majetku vlastního, vám zásadně ulehčuje život. Finance se vylepšují a vám padají ze srdce celé kameny.

Vodnář

Jupiter, který se ve vašem znamení zastavil, vám dává spoustu nových šancí. Je ale potřeba, abyste je chytili dříve, než stačí zmizet v nenávratnu.

Přečíst  Denní horoskop 10.6.2020

Ryby

Dopoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, se připravte na srážku s nezvládnutými city. Je potřeba, abyste je zvládli tak, aby k výbuchu nedošlo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..