Denní horoskop 18.10.2019

Napsala | 18.10.2019

Beran

Hned ráno vezměte telefon a zavolejte rodičům s tím, že se nic neděje, ale že je jenom chcete slyšet. Rodinné vztahy takový telefonát zásadně vylepší!

Býk

Když vám partner preventivně řekne, že na vás nemá čas, jen pokrčte rameny. Nezapomeňte ho ale ujistit, že si krásný páteční večer užijete i bez něj.

Blíženec

Čekat, že miláčka samotného od sebe napadne něco, po čem vy intenzivně toužíte, můžete do nekonečna. Je potřeba, abyste mu to prostě řekli na rovinu!

Rak

Předsevzetí, že si chcete udělat pořádek v papírech, by vám mělo vydržet. Navíc by se mělo týkat nejen dokumentů pracovních, ale hlavně soukromých.

Lev

Sami dobrovolně vzdáte některé své plány. Dojde vám, že by vyžadovaly příliš mnoho námahy. Za tu byste navíc nedostali adekvátní finanční odměnu.

Panna

Večer si dávejte pozor na projevy přehnané velkorysosti. Pokud někomu přispíváte, musíte si to spočítat tak, abyste při tom nepřišli o celé úspory.

Váhy

Luna v Blížencích na vás působí velice inspirativně. Pod jejím vlivem si s partnerem rozplánujete život nejen na letošek, ale i na další tři roky!

štír

Dopoledne si dávejte pozor na lidi, kteří vás intenzivně přesvědčují o své pravdě. Nedá se říct, že přímo lžou, ale rozhodně vám neříkají všechno.

Střelec

Usedněte a přinuťte se k vyřizování úřední korespondence. Je to něco, čemu se vyhnout opravdu nemůžete. Nezapomeňte si ode všeho pořídit kopie!

Kozoroh

Na to, že byste šli z práce rovnou domů, můžete zapomenout. Kolega, který vás má střídat, se někde opozdí, takže musíte zůstat déle, než jste chtěli.

Vodnář

To, že jste na konci týdne unavení, je naprosto normální. Právě proto byste si měli naordinovat večer, kdy nikam nepůjdete a kdy budete odpočívat doma.

Přečíst  Denní horoskop 12.10.2018

Ryby

Odpoledne si dávejte pozor na zbytečné rozhazování. Máte sklon koupit něco, co vám celkem k ničemu není, za peníze, které budete potřebovat jinde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..