Denní horoskop 17.9.2020

Napsala | 20.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem šetřete se silami. Ani energie ani času nemáte k dispozici tolik, kolik byste chtěli a zejména potřebovali.

Býk

Díky dnešnímu novoluní můžete začít s novou kapitolou svého citového života. Člověk, s nímž se náhodou seznámíte, pro vás bude mít značný význam.

Blíženec

Novoluní v sektoru rodiny využijte k jiné organizaci rodinného života. Chaos, který v něm od začátku školního roku nastal, vám nesmí přerůst přes hlavu!

Rak

To, co dnes vymyslíte, je opravdu skoro geniální. Právě proto si to však nesmíte nechat pro sebe. Je potřeba, abyste tomu udělali pořádnou reklamu!

Lev

Novoluní ve vašem sektoru majetku vlastního vám dává šanci na vyšší výdělek. Musíte si však uvědomit, že to s sebou nese i daleko více práce.

Panna

Novoluní ve vašem znamení má velice pozitivní dopad. Konečně získáte odvahu k činu, ke kterému jste se měli odhodlat už hodně dávno.

Váhy

Kvadratura mezi Merkurem a Jupiterem varuje. Mluvit můžete jen před lidmi, kterým se dá věřit a u kterých jste si jistí, že vaše slova dál nepošlou.

štír

Opět se ukáže, jak je dobře, že umíte počítat rychle a dobře z hlavy. Člověk, který vás chce ošidit, co sice může zkusit, ale neuspěje ani náhodou.

Střelec

Při novoluní v Panně nic nedělejte. Partnerovi se to nejdříve líbit nebude, ale záhy uzná, že vás vaše pasivita zachránila před velkými potížemi.

Kozoroh

Lidi, kteří v kritické chvíli odvádějí řeč stranou, vám lezou na nervy. Dejte jim najevo, že jste si jejich taktiky všimli a že jim na ni neskočíte.

Vodnář

Než se začnete hádat, nachystejte si argumenty, které proti druhé straně použijete. Doma to zvládnete i bez nich, ale v práci je budete potřebovat.

Přečíst  Denní horoskop 16.3.2019

Ryby

Novoluní ve vašem partnerském sektoru vás nutí k přemýšlení. Je vám jasné, že miláček vidí váš vztah velice vážně, ale není vám jasné, jak to máte vy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..