Denní horoskop 17.4.2019

Napsala | 17.04.2019

Beran

Opravdu není důvod, abyste dělali všechno sami. Pokud s pomocí Merkura ve svém znamení odpoledne získáte pomoc, musíte ji taky náležitě využít.

Býk

Merkur, který vstupuje do vašeho sektoru tajemství, přináší informace, o které nestojíte. Jsou to další novinky, které vám budou jen zatěžovat hlavu.

Blíženec

V práci se klidu nedočkáte. Vy sice můžete mít všechno hotovo, ale přesto vás pošlou, abyste šli pomáhat někomu, kdo tak usilovně zdaleka nepracoval.

Rak

Dopolední vstup Merkura do Berana vás rozpovídá. Pokud se najde někdo, kdo vás naštve, bude mít dost času, aby svého rozhodnutí pořádně litoval.

Lev

Vstup Merkura do Berana vás přinutí k přemýšlení. Opravdu si nejste jistí, zda byste svou životní cestu neměli změnit a začít pracovat na svých snech.

Panna

Merkur odchází z vašeho partnerského sektoru a mezi vás se vrací harmonie. Miláček vás zbytečně neprovokuje a vy se neurážíte kvůli každé maličkosti.

Váhy

Jsou nabídky, které si musíte promyslet. Zpočátku se mohou sice tvářit jako vaše životní šance, ale ve skutečnosti se v nich skrývá nečekaný zádrhel.

štír

Když chcete něco projednat a vyjednat, musíte se do toho pustit hned ráno. Po desáté se Merkur dostane do Berana a vaši protivníci začnou oponovat.

Střelec

Nenabízejte pomoc lidem, kteří si jí neváží a vážit nebudou. Tím, že jim dovolíte, aby si konečně natvrdo rozbili nos, jim pomůžete daleko více.

Kozoroh

Ať jdete kamkoli, vyhýbejte se davům. Nezapomeňte, že je před svátky, kdy mají kapsáři žně. Nakoupit jděte až večer, kdy je v obchodech lidí méně.

Vodnář

Vstup Merkura do Berana vás velice potěší. Konečně se začne mluvit o tom, co je důležité a co musíte řešit nejdříve. Žádné odklady připustit nesmíte.

Přečíst  Denní horoskop 22.3.2019

Ryby

Merkur, který opouští vaše znamení, vás velice potěší. Konečně nikdo nechce, abyste se vyjadřovali k tomu, čemu nikdo nerozumí a co nikdo nechápe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..