Denní horoskop 17.3.2020

Napsala | 17.03.2020

Beran

Práce máte hodně, ale taky za ni dostanete zaslouženou odměnu. Vaše pracovní kariéra se konečně začíná vyvíjet tak, aby se vám to zamlouvalo!

Býk

Úvahy o tom, že byste mohli vyrazit třeba do Himalájí, jsou vyloženě na místě. Bude to sice vyžadovat soustředěnou přípravu, ale rozhodnutí už padlo!

Blíženec

S láskou si pro jistotu nepohrávejte. Počítejte s tím, že člověk, s nímž si dnes začnete, zůstane ve vašem životě dlouho, nebo možná i navždycky.

Rak

Grant, půjčka nebo nějaké jiné peníze, o které jste žádali, jsou na obzoru. Slavit však můžete až ve chvíli, kdy je budete mít bezpečně na účtu!

Lev

Za bláznivé nápady, s nimiž přijdou vaši sourozenci, opravdu nemůžete. Můžete se je sice snažit přimět k rozumu, ale nesmíte se divit, když nedopadne.

Panna

Zejména večer byste se měli věnovat svému soukromí. Práci, kterou pro partnera vykonáváte, neocení, ale na něžné slovo a vlídné jednání zabere.

Váhy

Vaším největším nepřítelem jsou vzpomínky. Zejména odpoledne můžete mít pocit, že v nich žijete daleko intenzivněji, než v okolním reálném světě.

štír

Harmonická Luna v Kozorohu vás spolehlivě rozpovídá. Dnes dokážete bez problémů komunikovat i s lidmi, kterým se jindy raději obloukem vyhýbáte.

Střelec

Než uvěříte slibům, které vám zaměstnavatel dává, pořádně si všechno ověřte. Doby, kdy jste věřili každému všechno, jsou už hodně dávno za vámi.

Kozoroh

Harmonická Luna ve vašem znamení vám přinese spoustu zábavy. Těšte se na den, kdy bez výčitek svědomí vypustíte povinnosti a budete se raději bavit.

Vodnář

Pocit, že vás brzdí okolnosti, na které nemáte vliv, jsou na místě. Nebylo by lepší, kdybyste si dali pauzu a počkali, až se všechno uklidní a srovná?

Přečíst  Denní horoskop 17.9.2018

Ryby

Budete moc rádi, že máte kamarády. Kdybyste chtěli udělat něco, co by vám později mohlo zkomplikovat život, dokážou vám to velmi účinně rozmluvit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..