Denní horoskop 17.2.2020

Napsala | 17.02.2020

Beran

S pomocí Luny se rozhodujte, ale o svých rozhodnutích raději nemluvte. Zejména to, co ráno bez jakéhokoli úmyslu pronesete, se může obrátit proti vám.

Býk

S člověkem, který se vás snaží podvést, se nemazlete. Dotyčný vám sice může vysvětlovat, že jste jeho jednání špatně pochopili, ale to roli nehraje.

Blíženec

Přijdou překvapení, na která musíte správně zareagovat. Kdybyste se dokázali tvářit, jako byste ani překvapení nebyli, bylo by to naprosto skvělé!

Rak

Zejména v práci musíte na svém trvat způsobem, který byste jindy sami považovali za přehnaný. Dnes se však bez pořádné tvrdohlavosti nehnete z místa!

Lev

Stacionární Merkur je vhodný k přemýšlení o hypotéce. Nejdříve ale musíte najít rovnováhu mezi tím, co byste chtěli, a tím, co si můžete dovolit.

Panna

Nabízenou protekci a pomoc neodmítejte. Prosadili byste se sice i bez ní, ale vy byste měli hodnotit jako pozitivní všechno, co váš start ulehčí.

Váhy

To, co váš miláček udělal špatně, s ním raději vůbec neprobírejte. Nebylo by to k ničemu. Navíc byste se při takové řeči necítili dobře ani vy, ani on.

štír

Hrozí, že promluvíte dřív, než si uvědomíte, jaké následky vaše slova přinesou. Naštěstí zafunguje stacionární Merkur a všechno obrátí ve váš prospěch.

Střelec

Věci, které nejsou takové, jak to vypadá, nepatří jen do veseloher, ale i do života. To, že se vám dnes něco takového podaří vysvětlit, je skoro zázrak!

Kozoroh

Kupodivu nemáte potíže s rozhodováním. Po všem novém sáhnete bez zaváhání. Navíc nemusíte mít strach z výsledku. Toho, co jste udělali, nezalitujete!

Vodnář

To, že někoho nechápete, nemusí být zrovna vaše chyba. Spíše se dá čekat, že se dotyčný vyjadřuje tak, že jeho argumenty nechápe ani nikdo jiný.

Přečíst  Denní horoskop 7.1.2020

Ryby

Luna ve Střelci a silný Merkur ve vašem znamení vytvoří výbušnou směs. Když se vám něco nelíbí, dáte to najevo tak, aby o tom nikdo nepochyboval.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..