Denní horoskop 16.9.2019

Napsala | 16.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Připravte se na náročný den se spoustou práce, ale i radostí. Zejména dopoledne vám všechno půjde od ruky tak, že budete občas jen překvapeně koukat.

Býk

Zatímco přes den probíhá všechno naprosto normálně, večer bude náročnější. Když se chtějí děti nebo sourozenci hádat, musíte hned a tvrdě zasáhnout.

Blíženec

Setkáte se se starými kamarády a najdete si i nové. V každém případě nepočítejte s tím, že půjdete z práce rovnou domů, kde celý večer zůstanete.

Rak

S novými vztahy to není jednoduché. Když zjistíte, co všechno byste na sobě museli změnit, začnete přemýšlet, zda něco takového vůbec potřebujete.

Lev

Rozhodnutím svého miláčka rozumět nemusíte. Měli byste se však bleskurychle rozhodnout, zda je budete podporovat, nebo zda mu je raději rozmluvíte.

Panna

Luna v Beranu vám dodává odvahu. Konečně se rozhodnete, že se ještě jednou pokusíte vybojovat něco, na co máte podle svého názoru nepopiratelný nárok.

Váhy

To, že vás v práci naštve každý, na koho se jen podíváte, ještě neznamená, že máte být doma vy naštvaní na svého partnera. Ten opravdu za nic nemůže.

štír

To, že vám někdo slibuje službu, která má být skvělá, ještě neznamená, že to tak opravdu bude. Na člověka, co pro vás pracuje, musíte bedlivě dohlížet.

Střelec

Ptejte se jenom na to, na co chcete opravdu slyšet odpověď. Nahlas sice můžete říkat, že o ni stojíte, ale ve skutečnosti si před ní zacpete uši.

Kozoroh

Nemáte to lehké. V dnešním tak trochu bláznivém dni musíte najít rovnováhu mezi aktivitou a opatrností. Pro jiné by to byl problém, ale vy to dokážete.

Vodnář

Dopoledne se klidně vypravte za šéfem s hodně sporným požadavkem. Na rozdíl od dřívějška bude plný ochoty. Vyhoví vám rychle a bez zbytečných řečí.

Přečíst  Denní horoskop 5.5.2019

Ryby

Tím, že se lidé kolem vás hádají, se nezabývejte. Nesnažte se je ani usmiřovat. Nebudete na to mít kapacitu, protože máte na starosti důležitější věci.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..