Denní horoskop 16.6.2019

Napsala | 16.06.2019

Beran

Na lidi, kteří vás odpoledne budou chtít umlčet, musíte reagovat ostře. Předně byste jim měli vysvětlit, že slušný člověk tomu druhému do řeči neskáče.

Býk

Za to, že nejste v tom nejlepším rozmaru, váš partner nemůže. Než ho z toho obviníte, přemýšlejte, zda jste si svou mizenou náladu nezapříčinili sami.

Blíženec

Dopřejte miláčkovi pocit, že má rodinné záležitosti ve svých rukou a může je aktivně ovlivňovat. Velice rychle zjistí, že je to náročnější, než se zdá.

Rak

Trigon mezi Merkurem a Neptunem vám přinese momenty čisté jasnozřivosti. Bez problémů odlišíte lidi, co vám lžou, od těch, kteří vám chtějí pomoci.

Lev

Luna, která se nachází ve Střelci, vám vylepší život. Přestanete za každou cenu hledat lásku a spokojíte se tím, že kolem panuje nerušená pohoda.

Panna

Partner vás překvapí svým rozhodným postojem. Můžete se mu pokusit vysvětlit, že to není tak jednoznačné, ale s moc velkým úspěchem raději nepočítejte.

Váhy

Opozice mezi Merkurem a Saturnem je náročná. Víte, že musíte mluvit, ale je vám jasné, že nesmíte dovolit, aby se někdo po vašich slovech cítil uražený.

štír

Trigon mezi Merkurem a Neptunem vám zásadně usnadní život. Umíte mluvit tak, abyste bez problémů navázali kontakt s každým, koho aktuálně potřebujete.

Střelec

Na poslední chvíli si vzpomenete na něco, co jste měli udělat. Naštěstí se vám to podaří zvládnout tak, aby vaše pochybení nikdo nezaregistroval.

Kozoroh

Energie opozice mezi Merkurem a Saturnem vás nesmí vyvést z míry. Lidi, kteří vás budou chtít zastavit a zabránit vám, abyste mluvili, hrdě ignorujte.

Vodnář

Za svá stanoviska se nestyďte. O svých názorech si klidně pohovořte s protivníky. Jejich postoj sice nezměníte, ale zase si získáte jejich úctu.

Přečíst  Denní horoskop 5.7.2018

Ryby

Při trigonu mezi Merkurem a Neptunem si dejte pozor na lidi, kteří dokážou přesvědčivě lhát. Kdybyste jim naletěli, byli byste sami na sebe naštvaní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..