Denní horoskop 16.5.2019

Napsala | 16.05.2019

Beran

Mars, který vstupuje do Raka, ohrozí vaše rozumné přemýšlení. Můžete si sice myslet, že hádka je to nejlepší řešení, ale pravda to není a ani nebude.

Býk

Vstup Marse do vašeho komunikačního sektoru vám dodá odvahu. Konečně se přestanete ostýchat. To, co si myslíte, dáte taky jednoznačně najevo.

Blíženec

Pozor si dejte na Ryby a na Býky. Obě tato znamení mají velice volný postoj k zacházení s pravdou. Když jim budete věřit, budete taky litovat.

Rak

Mars, který vstupuje do vašeho znamení, vám přinese spoustu nových šancí. Musíte však dokázat přejít na jinou životní cestou, než byla ta dosavadní.

Lev

Vaším největším nepřítelem je stres. Pod jeho vlivem se vám nepodaří ani to, co obvykle zvládáte a v čem jste si naprosto jistí. Zkuste ho překonat!

Panna

Než začnete přemýšlet nad zásadní životní změnou, zvažte, proč to vlastně děláte. Toužíte po ní vy, nebo chcete jen udělat radost svému miláčkovi?

Váhy

Úspěch vás čeká při návštěvě bazarů všeho druhu! Strávíte tam pár příjemných chvil. Navíc tam za pár korun objevíte skutečné umělecké artefakty!

štír

Mars, který se dostává do Raka, mění váš přístup k životu. Pochopíte, že chcete rodinu. Navíc vám dojde, s kým ji chcete vytvořit a mít s ním děti.

Střelec

Pocit, že tomu, co se kolem vás děje, nerozumíte, je stále silnější. Zkuste to probrat s partnerem. Jeho náhled vám pomůže leccos vysvětlit.

Kozoroh

Nějak nemáte zájem poslouchat lidi, kteří vám radí, co máte dělat. Je vám jasné, že jim jde především o jejich vlastní zájmy, ale na vás jim nezáleží.

Vodnář

Musíte se obrnit trpělivostí. Budete ji potřebovat zejména na úřadech. Tam můžete mít občas mít pocit, že vám všichni dělají jen samé naschvály.

Přečíst  Denní horoskop 12.8.2019

Ryby

Mars, který se dostává do Raka, vám zásadně změní život. Konečně pochopíte, že jsou věci, jejichž vyřizování nesmíte nechat na nikom jiném.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..