Denní horoskop 16.3.2019

Napsala | 16.03.2019

Beran

Jsou věci, ve kterých byste neměli za žádnou cenu ustoupit. Rady vyslechněte, ale jinak trvejte na tom, že si dům budete zařizovat podle svého vkusu!

Býk

Novinky, které jste na včerejší party slyšeli, musíte probrat s partnerem. Na rozdíl od vás hned pochopí, co se děje, a dojde mu, jak to využít.

Blíženec

Dejte si pozor, abyste to s požadavky, které máte na svého životního druha, nepřehnali. Umí být tolerantní, ale i jeho trpělivost má svoje hranice.

Rak

V odpoledních rodinných diskusích se držte spíše zpátky. Hrozí, že budete až příliš kategoričtí a spoustu lidí ze svého okolí jen zbytečně naštvete.

Lev

Zkuste se vrátit ke koníčkům, které jste měli v mladších letech. Vnesete jimi do svého života to, co je důležité a co jste už bytostně postrádali.

Panna

Zejména dopoledne neberte vážně nic z toho, co uslyšíte. Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem se řekne spousta věcí, které nikdo vážně nemyslí.

Váhy

Rodina vás mile překvapí. Když řeknete, co chcete a co pro svou spokojenost potřebujete, slavnostně vám slíbí, že vás budou ve všem podporovat.

štír

Místo jedné bábovky upečte minimálně dvě. Při chuti bude jak vaše rodina, tak kamarádi, které si převedou děti. Ty vaše dobroty náležitě ocení!

Střelec

Mluvte tak, aby bylo jasné, co svými slovy chcete říct. Jinak riskujete, že všichni usoudí, že si z nich děláte legraci. Nebudou daleko od pravdy.

Kozoroh

Musíte si dupnout! Rodinu sice nechte mluvit, ale zároveň jí dejte najevo, že se budete rozhodovat sami. Není to příjemné, ale jinak to nepůjde.

Vodnář

Počítejte s nebývale nostalgickou náladou. Můžete si sice říkat, že jí nepodlehnete, protože na situaci stejně nic nezměníte, ale je to málo platné.

Přečíst  Denní horoskop 30.11.2019

Ryby

Při kvadratuře mezi Merkurem a Jupiterem máte sklon mluvit podstatně víc, než je zdrávo. Je to pochopitelné, ale jen byste si tím komplikovali život.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..