Denní horoskop 16.11.2020

By | 07.11.2020

Beran

To, že jste ochotni pro svého partnera snést i modré z nebe, ještě neznamená, že to taky máte udělat. Nevážil by si toho tak, jak byste si zasloužili.

Býk

Překvapí vás intenzivní touha po změnách, kterou cítíte. Bylo by dobré, abyste do nich vtáhli i partnera. Jeho rady se ukážou jako neobyčejně cenné!

Blíženec

Při Luně ve Střelci si pohlídejte tón, kterým komunikujete s partnerem. Hrozí, že si jako nepřátelský postoj vyloží něco, co vy zle vůbec nemyslíte.

Rak

Opět si potvrdíte, že nemusíte mít všechno, co se vám zamlouvá. Kvadratura Venuše s Jupiterem vás sice k utrácení nutí, ale vy jí dokážete odolat.

Lev

Jsou věci, o kterých byste dnes snad neměli ani přemýšlet, protože hrozí, že je začnete chtít řešit. A řešení byste vymysleli hodně nerozumné.

Panna

Při Luně ve Střelci si musíte miláčka trochu hlídat. Svým příbuzným může slíbit něco, co myslí dobře, ale co by se mohlo obrátit proti němu.

Váhy

Na dotazy o svých dalších životních plánech odpovídejte pokud možno vyhýbavě. Opravdu není důvod, abyste mluvili o tom, v čem sami jasno nemáte.

štír

Čekejte změny, na které nejste připravení. Musíte se smířit s tím, že k plánovaným schůzkám nedojde. Vám se to nelíbí, ale musíte to akceptovat.

Střelec

Především je potřeba, abyste si slíbili, že nebudete na nic zbytečně tlačit. Silné sklony k tomu máte zejména večer, kdy to už opravdu přeháníte.

Kozoroh

Kvadratura Venuše s Jupiterem vás nutí utrácet za věci, které nepotřebujete. Nejdříve chcete odolat, ale nakonec se rozhodnete, že si uděláte radost.

Vodnář

Ohledně mezilidských vztahů máte jasno. Opravdu nevidíte důvod, proč byste měli pomáhat někomu, kdo pro vás nikdy nic neudělal a ani neudělá.

Přečíst  Denní horoskop 1.5.2020

Ryby

Zatímco den ještě zvládnete, večer hrozí zbytečné výbuchy. Kdybyste si řekli, že se ovládnete a vyprovokovat se nenecháte, moc by vám to prospělo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..