Denní horoskop 16.11.2019

Napsala | 16.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Vaši přátelé si bez vás sobotu neumí představit. Vám se však kupodivu nikam nechce. Vymyslíte si rozumnou výmluvu a rozhodnete se, že zůstanete doma.

Býk

Do Vánoc je sice ještě daleko, ale to ve vašem případě roli nehraje. Vytáhnete recepty po babičce, natlučete koření a začnete vyrábět těsto na perníky.

Blíženec

Při Luně v Raku se doma raději nehádejte. Dozvěděli byste se, že si nevážíte tepla domova. Pravda to sice není, ale to partnerovi nevysvětlíte.

Rak

Trvejte na dodržování pravidel, které jste doma nastavili. Můžete se sice dozvědět, že jste rodiče jako z minulého století, ale to vám může být jedno.

Lev

Patříte k lidem, kteří bez problémů zvládnou každou situaci. Neodbytného ctitele odmítnete vlídně, ale tak, aby pochopil, že to myslíte vážně.

Panna

Všechno je vyrovnané a krásné. Ať sáhnete na cokoli, podaří se vám to až neskutečně. Slušně se bude chovat dokonce i tchyně, což je skoro zázrak.

Váhy

Opravdu nevíte, zda se věnovat rodině, nebo zda se ponořit do materiálů, které jste si přinesli z práce. Ať uděláte cokoli, spokojení stejně nebudete.

štír

Moc dobře vám udělá voda ve všech podobách. Co kdybyste sebrali partnera i děti a všichni si vyrazili na návštěvu nejbližšího vodního světa.

Střelec

Ukažte, že jste dobří, ale zbytečně se nepředvádějte. To, že nemáte s financemi problém, nedokazujte tím, že budete chtít platit za celou hospodu.

Kozoroh

To, že je vám někdo protivný, ještě neznamená, že si s ním nemůžete něco začít. Protivný vám sice bude dál, ale erotická přitažlivost to převáží.

Vodnář

Když přijde miláček s tím, že byste si měli udělat pořádek ve sklepě, raději neoponujte. Partner se rozhodl a vy s jeho rozhodnutím nepohnete.

Přečíst  Denní horoskop 3.5.2019

Ryby

V lásce netaktizujte. Zejména večer hrozí, že si miláček vaše slova a jednání vyloží jinak, než jste je mínili. Nedorozumění by bylo dost zásadní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..