Denní horoskop 15.9.2019

Napsala | 15.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Ráno kolem svého miláčka našlapujte po špičkách. Je naštvaný sice bezdůvodně, ale o to intenzivněji. Naštěstí se mu nálada během dopoledne zlepší.

Býk

Zejména ráno je atmosféra trochu napjatá. Vy ji však zvládnete. Slíbili jste si, že se nenecháte vyprovokovat k ničemu nerozumnému a taky to dodržíte.

Blíženec

Luna se dostala do Berana, což vás vyloženě nadchne. Hned ráno zavolá kamarád a pozve vás na odpolední akci. Běžte, bude to opravdu stát za to!

Rak

Při Luně v Beranu přemýšlejte hlavně o práci. Pokud vás to tam, kde jste, dlouhodobě nebaví, začněte vybírat něco jiného a hlavně zajímavějšího.

Lev

Luna v Beranu vás žene z domu! Usoudíte, že venku je až příliš krásně na to, abyste seděli v bytě a jenom bezmyšlenkovitě přepínali televizní programy.

Panna

Většina lidí se chce hádat. Vy k nim naštěstí nepatříte. Své okolí pozorujete a přemýšlíte, co je nutí k jednání, jímž si víc škodí než prospívají.

Váhy

Miláček je naštvanější, než by se vám líbilo. Předem vás sice upozorní, že jeho nálada nemá s vámi nic společného, ale vy si tím přesto nejste jistí.

štír

Zejména dopoledne se vyhýbejte konfliktům. V hádkách byste sice zaslouženě vítězili, ale přesto by vám po nich zbyla leda tak hořká pachuť.

Střelec

Luna v Beranu odstartujte ve vašem životě novou citovou kapitolu. Bude to opravdu jízda! Občas můžete mít dokonce dojem, že se vám všechno jen zdá!

Kozoroh

Při Luně v Beranu se raději nehádejte. Týká se to zejména rodinných sporů. Tam můžete mít sice skvěle vyladěné argumenty, ale stejně nezvítězíte.

Vodnář

Luna v Beranu vás rozpovídá. Díky ní se dokážete srozumitelně, stručně a velice rozumně vyjadřovat i k tomu, s čím si vaši blízcí vůbec neví rady.

Přečíst  Denní horoskop 18.3.2020

Ryby

Při Luně v Beranu si dávejte pozor na peníze. Je pravda, že chcete svým blízkým udělat radost, ale nemusíte to přehánět tak, abyste si sami škodili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..