Denní horoskop 15.8.2020

Napsala | 15.08.2020

Beran

To, že je víkend, ještě neznamená, že vás nečeká práce, kterou musíte udělat. Miláčkovy naštvané poznámky si nepřipouštějte. Opravdu to tak nemyslí.

Býk

Stacionární Uran vás nutí k nepromyšleným akcím. Pokud je i jen malá naděje na úspěch, jděte do toho. Když to neuděláte, budete do smrti litovat.

Blíženec

Odmítněte veškeré aktivity, které se vám zdají riskantní. Můžete se sice dozvědět, že přicházíte o krásné adrenalinové zážitky, ale to vám bude jedno.

Rak

To, že chcete den trávit doma a v pohodě, kamarády naprosto nezajímá. Když někam nebudete chtít jít, zjeví se o vás doma a jednoduše vás unesou.

Lev

Úvahy o tom, že byste změnili práci, jsou stále naléhavější. Když dnes padne zajímavá nabídka, rozhodněte se, že se tam půjdete alespoň podívat.

Panna

Přemýšlíte, co děla, aby byl váš vztah klidnější a spokojenější. Možná by bylo lepší, kdybyste nedělali nic a nechali sebe i partnera volně dýchat.

Váhy

Je potřeba, abyste alespoň zběžně kontrolovali sociální sítě. Čekají tam vzkazy, které mají vliv na vaši budoucnost a na něž musíte okamžitě reagovat.

štír

Stacionární Uran ve vašem partnerském sektoru přináší překvapení. Naštěstí vám miláček předem prozradí, o co jste, takže se na to stačíte připravit.

Střelec

Když se dozvíte, že rodinné záležitosti neprožíváte zdaleka tak intenzivně, jako partner, nehádejte se. Když budete upřímní, přiznáte, že je to pravda.

Kozoroh

O tom, že byste své city utajovali, vůbec neuvažujete. Je vám jasné, že o tom, co cítíte, musíte začít mluvit dřív, než to udělá někdo jiný.

Vodnář

Počítejte s tím, že nic nevyjde tak, jak jste chtěli a jako bylo v plánu. Jindy byste nadávali, ale teď budete rádi, že to není ještě horší.

Přečíst  Denní horoskop 14.11.2019

Ryby

Mluvíte hodně a zejména tak, aby vás všichni poslouchali, vnímali a respektovali. Konečně si užijete den, kdy vás všichni berou opravdu vážně!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..