Denní horoskop 15.8.2019

Napsala | 15.08.2019

Beran

Pocit, že se vám partnerské vztahy nedaří tak, jak jste si představovali, je dost oprávněný. Miláček je prostě zcela jiný, než jste si ho vysnili.

Býk

Z míry vás vyvede ani ne tak nečekaná návštěva, jako požadavek, s nímž přijde. Musíte ho odmítnout, ale je potřeba, abyste to udělali taktně.

Blíženec

Úplněk ve Vodnáři na vás působí vyloženě blahodárně. Pod jeho vlivem dokážete bezchybně odlišit to, na čem musíte pracovat, od toho, co za to nestojí.

Rak

Problémy máte se spolupracovníky, s nimiž vázne komunikace. Vy se jich sice můžete důrazně vyptávat, ale rozumnou odpověď z nich přesto nedostanete.

Lev

O tom, co máte v nejbližší době v úmyslu, se kromě partnera s nikým nebavte. Pár lidí by vám to závidělo a zbytek by se vám snažil plány překazit.

Panna

Úplněk ve Vodnáři vám přinese práci, o kterou vůbec nestojíte. Nenajde se však nikdo, kdo by vám s ní pomohl, takže se do ní musíte pustit sami.

Váhy

Stresy si nepřipouštějte. Zároveň pošlete do háje lidi, kteří vám vysvětlují, že situace je horší, než objektivně je. Takové kamarády nepotřebujete!

štír

Úplněk ve Vodnáři aktivuje spor s dospívajícími dětmi. Mají pocit, že jim nic nepovolíte, zatímco vy si myslíte, že jim povolujete víc, než je zdrávo.

Střelec

Úplněk ve Vodnáři je příjemný pro jakoukoli komunikaci. Dokonce i v cizině se domluvíte tak, že si tam najdete pár nových a dobrých kamarádů.

Kozoroh

Jsou věci, kterým byste se měli vyhýbat. Jednou z nich jsou debaty s dopravní policií. Zvláště v zahraničí by se vám podobné diskuse mohly nevyplatit.

Vodnář

Na to, abyste dělali zbytečné dusno, není vhodný čas. I kdyby se dělo něco, co se vám ani trochu nelíbí, snažte se to vybalancovat v klidu a pohodě.

Přečíst  Denní horoskop 9.5.2019

Ryby

Úplněk ve Vodnáři vám může poslat velice zajímavé sny. Přímo budoucnost vám sice neukážou, ale poradí vám, kam máte svůj další život nasměrovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..