Denní horoskop 15.7.2018

Napsala | 15.07.2018

Beran

Debaty s bývalou láskou jsou sice nepříjemné, ale vyčistí vzduch. Rozejdete se s tím, že si vzájemně nic nedlužíte a že tedy můžete začít znovu.

Býk

Se vším důležitým počkejte na večer. Luna bude v Panně, realistické myšlení získá vrch a vy se domluvíte i s tím, s kým byste se během dne pohádali.

Blíženec

Nabídku na internetový nákup kosmetiky berte všemi deseti. Za velice slušnou cenu nakoupíte to, co jste dosud vnímali jako svůj nesplnitelný sen.

Rak

Smiřte se s tím, že si v neděli máte užívat, a pochopte, že takové užívání něco stojí. Stačí, abyste s dětmi navštívili pouť. Peníze budou jen lítat!

Lev

To, že jste velkorysí, je v pořádku. Přesto byste však za každou cenu neměli omlouvat jednání lidí, kteří se v poslední době chovají neomluvitelně.

Panna

To, že žárlíte, si nechte raději pro sebe. Váš životní druh je s tím sice smířený, ale kamarádům byste sloužili jako terč hodně ostrých žertů.

Váhy

Neděle se vyloupne naprosto dokonale. Při Luně ve Lvu se můžete těšit na obdiv, který vám opačné pohlaví bez ohledu na přítomnost partnera prokazuje.

štír

To, že musíte něco opravit, není sice ten nejlepší nedělní program, ale vy s tím nic nenaděláte. Pusťte se do práce, která se odložit opravdu nedá.

Střelec

Kdyby to šlo, vyrazte za kulturou. Hudební festival pod širým nebem vám přinese zážitky, které jste kdysi prožívali, ale na něž jste dávno zapomněli.

Kozoroh

Všechno důležité nechte na večer, kdy je Luna v Panně. Konečně pochopíte, že nemá cenu, abyste se hádali tam, kde máte hledat soulad a pochopení.

Vodnář

Domluvte se s miláčkem na všem, co považujete za podstatné. Půjde to lehce. Sám uzná, že v nynějším patovém stavu už dále pokračovat nemůžete.

Přečíst  Denní horoskop 20.4.2020

Ryby

S pochopením, které partnerovi prokazujete, to nepřehánějte. Když budete trvat na svém, bude atmosféra sice náročnější, ale on si vás bude víc vážit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..