Denní horoskop 15.6.2019

Napsala | 15.06.2019

Beran

Pocit, že něčemu vůbec nerozumíte, si nepřipouštějte. Problém není ve vás, ale ve člověku, který vám daný problém vysvětluje zbytečně komplikovaně.

Býk

O tom, den dopadne, si rozhodujete sami. Když se však rozhodnete, že se necháte okouzlit, riskujete stav, kdy svůj život změníte totálně od základů.

Blíženec

Hlavní náplní dne je soupeření s vaším partnerem. I když si oba uvědomujete, že jednáte skoro až dětinsky, na způsob vašeho jednání to vliv mít nebude.

Rak

Odpoledne počítejte s překvapeními, která vám přinese Luna ve Střelci. Pokud jste si mysleli, že večer strávíte v klidu doma, zjistíte, že je to omyl.

Lev

Člověka, který má dojem, že si k vám může dovolit víc, než je přijatelné, hned mu to zarazte. Jakmile mu to projde jednou, už ho nezastavíte.

Panna

Na jakoukoli akci si vezměte víc peněz, než jste měli původně v úmyslu. Zvláště na poutích zjistíte, že všechno je daleko dražší, než jste počítali.

Váhy

Před polednem, kdy se Luna dostává do vašeho sektoru komunikace, čekejte spoustu telefonátů. Kamarádi pořádají party a opravdu vás tam chtějí mít.

štír

Před polednem, kdy se Luna dostává do vašeho sektoru majetku, přijdou zajímavé šance. O nabídce na výhodnou letní brigádu alespoň přemýšlejte!

Střelec

Rozhodnutí svých rodičů a starších příbuzných berte vážně. Můžete se jim je sice snažit rozmlouvat, ale rychle zjistíte, že to celkem nemá cenu.

Kozoroh

Odpoledne si musíte udělat čas na kamaráda, který má opravdu zásadní problémy. Naštěstí máte partnera, který to pochopí, a žárlit na něj nebude.

Vodnář

Všechno podstatné si nechte na odpoledne. Luna bude ve vašem sektoru přátel a postará se vám o pomoc z míst, odkud byste ji nikdy neočekávali.

Přečíst  Denní horoskop 17.11.2018

Ryby

Hlavně si nemyslete, že musíte všechno dělat sami! Pokud jste pozvaní na party, klidně si sedněte a veškeré starosti o pohoštění nechat na hostitelích.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..