Denní horoskop 15.5.2020

Napsala | 15.05.2020

Beran

Snažte se alespoň trochu omezit výdaje. Zároveň je potřeba, abyste o tom, že je to opravdu potřeba, přesvědčili i zbytek rodiny. Jinak to nepůjde!

Býk

Další den, kdy máte šanci k pozitivním životním změnám. Musíte však vzít v úvahu, že po prvním kroku, který uděláte, už cesta zpátky nebude.

Blíženec

Při Luně v Rybách jste trochu roztržitější. Právě proto je potřeba, abyste si ještě jednou a důkladně přečetli každý dokument, který podepisujete.

Rak

Trigon mezi Sluncem a Plutem vám zajistí skvělé nápady. Je však potřeba, abyste byli aktivní i ve chvíli, kdy budete unavení a naštvaní na celý svět.

Lev

Počítejte s tím, že se vás bude snažit rozčilit spousta lidí. Zejména v podvečer jim to však nesmíte dovolit. Dobrou náladu si chraňte za každou cenu!

Panna

Veškerá provizorní řešení, pro která se dnes rozhodnete, budou velice účinná. Dokonce tak účinná, že se rozhodnete, že je budete používat i nadále.

Váhy

Stacionární Jupiter vás provokuje k utrácení za něco, na co nemáte. Je potřeba, abyste zaťali zuby a smířili se s tím, že všechno mít bohužel nemůžete.

štír

Stacionární Jupiter ve vašem sektoru komunikace vás obdaří neskutečnou výmluvností. Pokud je potřeba, abyste šli něco vyřídit, bez obav tam vyrazte.

Střelec

Úvahy o tom, že byste chodili do kuchařského kurzu, nejsou vůbec tak mimo, jak vám připadá. Využijte šance a začněte s novým užitečným koníčkem!

Kozoroh

Trigon mezi Sluncem a Plutem přeje zásadním životním rozhodnutím. Dnes vám spolehlivě a stoprocentně vyjde i to, co byste jindy považovali za riziko.

Vodnář

Držte se zkrátka! Luna ve vašem sektoru financí je harmonická a vy máte pod jejím vlivem tendenci utrácet daleko víc, než je zdrávo a než můžete.

Přečíst  Denní horoskop 3.5.2019

Ryby

Při Luně ve svém znamení jste daleko vnímavější, než obvykle. To, co se děje, pochopíte daleko dřív, než ostatním dojde, že se vůbec něco chystá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..