Denní horoskop 15.2.2020

Napsala | 15.02.2020

Beran

Pozvánku na ples, který probíhá už dnes večer, klidně přijměte. Litovat rozhodně nebudete. Opět se ukáže, že nejlepší akce jsou ty totálně neplánované.

Býk

Svůj denní program budete muset trochu omezit. Pozor si dávejte zejména při sportu. Opravdu nemusíte zvládnout všechno, co vám partner naplánoval.

Blíženec

Když něco opravdu nechcete zapomenout, musíte si to zapsat. Možná by bylo dobré, abyste si v počítači udělali zvláštní soubor a poznamenali si to tam.

Rak

Veškeré rodinné akce proběhnou naprosto skvěle. Dokonce získáte pochvalu za to, jak vychováváte děti. Jindy byste se radovali, ale teď je vám to jedno…

Lev

Spory, ke kterým mezi vámi a partnerem dojde, mohou proběhnout daleko ostřeji, než je rozumné. Nesnažte se je prohlubovat, ale naopak je mírněte.

Panna

Mluvte tak, aby bylo každému hned jasné, co svými slovy myslíte! Nedorozumění, které se mezi vás dnes ráno dostane, vám spolehlivě otráví celý víkend!

Váhy

Na celodenní pobyt v nákupním centru vás nikdo nenaláká. Na to, abyste načerpali nutné síly, potřebujete hodně čerstvého vzduchu a ještě více pohybu!

štír

Luna ve vašem znamení je harmonická a vy v naprosté pohodě. Navíc se můžete těšit na obnovení kontaktů s lidmi, které jste už hodně dlouho neviděli.

Střelec

Pozornost věnujte tomu, co vám napovídá intuice. Když vás před někým nebo něčím varuje, měli byste jí nejen naslouchat, ale taky o ní přemýšlet.

Kozoroh

I vy se v lásce dokážete rozhodnout rychle a bez váhání! Rozhodnutí, která dnes v tomto směru učiníte, jsou navíc správná a vy jich nebudete litovat.

Vodnář

Rodinná pohoda je ve vašich rukou. Zejména na oslavách musíte dohlédnout, aby se mluvilo jen o příjemných věcech. O penězích raději nehovořte!

Přečíst  Denní horoskop 17.6.2019

Ryby

To, že se vám dosud něco nedařilo, vás nesmí zbavit sebedůvěry. Dnes odpoledne se situace od základů změní. Konečně se dočkáte vytouženého úspěchu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..