Denní horoskop 15.2.2019

Napsala | 15.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Vůbec se nepoznáváte! Večer máte sice možnost vyrazit na nějakou zajímavou akci, ale stejně to dopadne tak, že se rozhodnete, že raději zůstanete doma.

Býk

Všechno důležité nechte na odpoledne. Luna bude v Raku a postará se, aby vám partner vycházel vstříc ne proto, že musí, ale proto, že opravdu chce.

Blíženec

Partner přijde s návrhem, který vás překvapí. Ještě víc vás překvapí, když zjistíte, že ho už dlouho dopředu promýšlel, ale vám o to vůbec nic neřekl.

Rak

Při Luně ve svém znamení reagujete až zbytečně přecitlivěle. Zkuste v lidech hledat něco pozitivního a připustit, že mohou mít i dobré stránky.

Lev

Odpoledne, kdy je Luna v Raku, kývejte partnerovi na všechno, s čím přijde. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se s ním hádali, a stejně nevyhráli.

Panna

Váš vztah se může zadrhnout na zdánlivých maličkostech. Partner má pocit, že se mu máte víc věnovat, zatímco vy máte pocit, že pro něj děláte dost.

Váhy

To, že byste se z práce mohli vypařit dřív, vás nesmí napadnout. Šéf se na konci pracovní doby pravděpodobně zjeví mezi dveřmi a bude vás kontrolovat.

štír

Odpolední Luna z Raka vás donutí, abyste přemýšleli nad svým vzděláním. Nechcete se přihlásit do kurzu, v němž byste mezery ve vědomostech doplnili?

Střelec

Večer, kdy je Luna v Raku, se s rodinou domluvte na důkladném úklidu, malování, nebo nějaké podobné akci. Musíte je přesvědčit, aby vám pomohli.

Kozoroh

Když potřebujete něco prodat, nabídněte to na internetu. Reakce bude neobyčejně rychlá. Při troše štěstí budete mít ještě dnes po veškerých starostech.

Vodnář

Včerejší Valentýn má zejména v práci zajímavé dozvuky. Dozvíte se, kdo si s kým včera začal, a budete přemýšlet, jaké následky to pro vás bude mít.

Přečíst  Denní horoskop 18.4.2019

Ryby

To, co pro vás ostatní lidé dělají, musíte ocenit. Zároveň byste si měli uvědomit, že to nedělají ze zištných důvodů, ale proto, abyste měli radost.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..