Denní horoskop 15.11.2018

Napsala | 15.11.2018

Beran

Měli byste se sejít s kamarády a spolu s nimi probrat všechny důležité plány. Dnes se bez problémů domluvíte i na to, co by zítra vedlo k hádkám.

Býk

Sextil mezi Marsem a Uranem vás zbavuje veškeré rozumné opatrnosti. Zkuste se překonat a riskovat jen v míře, kterou si můžete dovolit.

Blíženec

Když vás lékař nechce poslat na nějaké vyšetření, dupněte si. Vede vás instinkt, který dokáže, že jste ohledně původu svých potíží šli správným směrem.

Rak

Cizí problémy neřešte. Člověka, který vás do nich bude chtít zatáhnout, ostře odmítněte. Klidně mu řekněte, že vy sami máte svých starostí dost.

Lev

Jsou věci, do kterých byste si neměli nechat mluvit. Držet od těla byste si měli zvláště lidi, kteří se rozhodnou, že se vás pokusí citově vydírat.

Panna

V práci čekejte rychlá a silně nelogická rozhodnutí. Naštěstí rychle pochopíte, v čem je problém, a jejich negativní dopady dokážete eliminovat.

Váhy

Na večerní akci se oblečte tak, abyste s partnerem ladili. Ulehčíte tím život lidem, kteří neví, zda k sobě patříte a přemýšlí, co spolu vlastně máte.

štír

Buďte trpěliví. Když se vám něco nepodaří tak, jak jste si představovali, mávněte rukou. To, co dnes nešlo, se zítra rozjede naprosto pohádkově.

Střelec

Sextil mezi Marsem a Uranem je pro vás velice příznivý. Díky jeho energii fungujete sice velice rychle, ale taky tak, abyste nenadělali zbytečné škody.

Kozoroh

Na většinu toho, co se děje, můžete reagovat úsměvem. Bude to rozhodně lepší, než kdybyste se rozčilovali a tím jenom ztráceli energii a nervy.

Vodnář

Opravdu není důvod, abyste dokazovali svou pravdu. Nahlas řekněte to, co máte na srdci, a pak nechte své okolí, ať se s tím srovná, jak nejlépe umí.

Přečíst  Denní horoskop 21.7.2018

Ryby

Změny visí ve vzduchu, ale nic reálného se zatím neděje. Dnes musíte proto zvládnout veškeré resty tak, abyste zítra měli čistý stůl a volné ruce.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..