Denní horoskop 14.8.2020

Napsala | 14.08.2020

Beran

Hlídejte zejména to, co povídají vaše děti. Můžete si být jistí, že babičce prozradí všechno, co byste před ní vy i partner moc rádi utajili.

Býk

Zejména v práci musíte rozdávat příkazy a na reakce, které to vyvolá, se neohlížet. Kolegové budou překvapení, ale nakonec se vám stejně podřídí.

Blíženec

Pomluvte si s partnerem o tom, co vám vadí a co vás trápí. Díky Luně ve svém znamení máte značnou šanci, že vás vyslechne a že vám i porozumí.

Rak

Konečně se všechno vyrovnalo a srovnalo tak, že se můžete soustředit na práci. Zapomínat byste však neměli ani na soukromí! Miláček vás potřebuje.

Lev

Bývalé lásky vám do života komplikace nevnesou. Krásně si s nimi povídáte, ale to, že by váš vztah mohl v nějaké podobě pokračovat, vás ani nenapadne.

Panna

Na výmluvy, jimiž kolegové své jednání zdůvodňují, jim skočit nesmíte. Vyslechněte je, ale taky jim dejte najevo, že je vám jasné, jak to doopravdy je.

Váhy

Především byste měli miláčkovi vysvětlit, že nejste na světě proto, abyste mu dělali radost. Bude chvíli trvat, než to pochopí, ale nakonec to zvládne.

štír

Čekejte zajímavé překvapení! I tak pořádkumilovný člověk, jako jste vy, může dnes najít v kapse zcela zapomenutou tisícovku, která se bude moc hodit.

Střelec

Veškeré vyřizování a zařizování nechejte na miláčkovi. Po jeho návratu se ho na všechno důkladně vyptejte a za jeho výkony ho pořádně pochvalte!

Kozoroh

V práci se musíte zdržet déle, než se vám líbí. Dostanete sice pochvalu a slíbí vám i peníze, ale ani to vám náladu nijak zásadně nevylepší.

Vodnář

Cítíte se naprosto skvěle. Navíc se můžete těšit na večer, který proběhne tak příjemně, jak už dlouho ne. Nepřipravíte pro miláčka nějaké překvapení?

Přečíst  Denní horoskop 5.8.2020

Ryby

To, co se vám zdálo, zbytečně nerozebírejte. Jde o sen, který sice nebyl příjemný, ale zase tvořil definitivní tečku za nemilým životním obdobím.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..