Denní horoskop 14.8.2019

Napsala | 14.08.2019

Beran

Důslední musíte být jak v soukromých, tak v pracovních záležitostech. Zároveň si musíte pečlivě hlídat veškeré dokumenty. Jinak to dnes opravdu nejde.

Býk

Konjunkce Slunce s Venuší vás moc nepotěší. Miláček přijde s požadavky, které přesahují vaše finanční možnosti, a nechápe, že na to prostě nemáte.

Blíženec

Spolupracovníci vás zasypou chválou. Rychle však zjistíte, že za chválu čekají odměnu. Jde o to, abyste za ně udělali něco, do čeho se jim nechce.

Rak

Konjunkce Slunce s Venuší vám může přinést zajímavou částku. Je jen potřeba, abyste si uvědomili, že jsou příležitosti, po kterých musíte sáhnout hned!

Lev

Konjunkce Slunce s Venuší přinese spoustu potěšujících zpráv. Navíc můžete navázat nové kontakty s lidmi, kteří jsou zajímaví i přitažliví zároveň.

Panna

Jste náchylní k tajným láskám. Ráno si sice budete říkat, že by tajný románek byl zbytečně riskantní, ale večer to už budete vnímat jinak.

Váhy

Váš zevnějšek nechválí partnera, ale kamarádi. Dělají to dokonce tak často a tak intenzivně, že to v partnerovi budí dost nezvladatelnou žárlivost.

štír

Konjunkce Slunce s Venuší zásadně vylepší vaše pracovní podmínky. Platový výměr na vyšší peníze sice nepřijde, ale dostanete alespoň nový počítač.

Střelec

V rámci dovolené si skvěle užijete výlety a jiné podobné aktivity. Dokonce i děti uznají, že se díky vám mají šanci dozvědět spoustu zajímavých věcí!

Kozoroh

To, že něco považujete za domluvené, ještě neznamená, že to stejně vnímá i druhá strana. Pro jistotu zavolejte a přesvědčte se, to pořád ještě platí.

Vodnář

V tom, co se kolem vás děje, musíte najít něco pozitivního. Opět si potvrdíte platnost přísloví, které praví, že i tmavý mrak má stříbrný okraj.

Ryby

Pokud má rodina pocit, že stačí, když zavelí a vy budete ihned k dispozici, musí zjistit, že je to jinak. Nárok na své soukromí přece máte i vy!

Přečíst  Denní horoskop 6.10.2019
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..