Denní horoskop 14.5.2020

Napsala | 14.05.2020

Beran

Vstup Marse do Ryb zásadně změní atmosféru. Dejte si pozor na to, co komu a hlavně jak říkáte. Nepromyšleným vtipem můžete někomu zbytečně ublížit.

Býk

Stacionární Jupiter nabízí pozitivní řešení vašich pracovních problémů. Objektivní okolnosti se sice nezmění, ale vy k práci začnete přistupovat jinak.

Blíženec

Toho, čemu byste se měli věnovat, je tolik, že sami nevíte, co si vybrat. Vyberte to, co je pro vás nejdůležitější a tomu se pak věnujte naplno.

Rak

Obrátí se na vás člověk, který si bez vás opravdu neví rady. Jeho důvěra si vás získá tak, že pro něj uděláte daleko víc, než byste udělat museli.

Lev

Stacionární Jupiter přináší v oblasti práce skvělé možnosti. Nabídky, které v této oblasti přijdou, budou nejen zajímavé, ale navíc i dlouhodobé.

Panna

Stacionární Jupiter v sektoru lásky a romantiky vám zpříjemní život. Od miláčka dostanete dárek, který je sice malý cenou, ale velký významem.

Váhy

Na to, že váš miláček dostane rozum, čekáte marně. Občas si dokonce myslíte, že aktuálně prochází druhou pubertou, která je ještě horší, než ta první.

štír

Ať uděláte cokoli, vždycky se najde někdo, komu se to nebude líbit. Nebude lepší, když se přestanete ohlížet na jiné a začnete žít sami za sebe?

Střelec

Pozor si dávejte na zbytečné utrácení. To, že se vám něco líbí, ještě neznamená, že to musíte mít. Propočítejte si, zda na to máte, a pak se rozhodněte.

Kozoroh

Jupiter, který se zastaví ve vašem znamení, vás donutí k vážným úvahám ohledně financí. Když uděláte to, co je potřeba, váš majetek se zdvojnásobí!

Vodnář

Když vám někdo nabízí pomoc nebo protekci při hledání místa, klidně ji přijměte. Kdybyste nebyli opravdu dobří, nikdy by s takovým nápadem nepřišel.

Přečíst  Denní horoskop 13.8.2018

Ryby

Kamarád, který s vámi chce mluvit, vás opravdu potřebuje. I kdybyste neměli čas na nic jiného, na něj si ho udělat musíte. Nikdo jiný mu nepomůže.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..