Denní horoskop 14.4.2019

By | 18.01.2021

Beran

Při trigonu mezi Sluncem a Jupiterem musíte vsadit na aktivitu. Šance, kterou z pouhé lenosti odložíte na později, se vytratí do nenávratna.

Býk

Když se na vás někdo začne vytahovat, nenechte se vyprovokovat. Nechte je mluvit a v duchu si myslete o jejich inteligenci to, co si zaslouží.

Blíženec

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem vám posílá samé dobré nápady. Když navíc přemluvíte partnera, aby vám s nimi pomohl, dopadne všechno víc než dobře.

Rak

Vyrazte na návštěvu hradu nebo nějakého jiného romantického místa. Pokud by vás napadlo, že byste o něm měli napsat knížku, bez obav se do toho pusťte!

Lev

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem vás obdaří neskutečnou velkorysostí. Zejména dětem odpustíte podstatně víc, než byste jim tolerovali jindy.

Panna

Potíže nejsou ani s těmi nejprotivnějšími příbuznými. Mohou sice provokovat, ale vám to nepohne. Stačí jeden pohled, aby se začali chovat slušně.

Váhy

Když vám na jednání vašeho partnera něco nesedí, přemýšlejte, co to je. Možná vám vadí, že něco jiného nahlas říká a naprosto jinak se pak chová.

štír

Oblečte se tak, aby vám to slušelo a abyste vypadali hezky. Zcela určitě narazíte na někoho, před kým chcete vypadat nejlépe, jak jen vypadat můžete.

Střelec

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem vám dá štěstí i tam, kde si ho vůbec nezasloužíte. Klidně se pusťte i do toho, čeho jste se zatím tak trochu báli.

Kozoroh

Moc mile vás překvapí vaši dlužníci. Dobrovolně a bez nucení vám přijdou vrátit peníze. Nejde sice o nějakou velkou částku, ale přesto vás to potěší.

Vodnář

Když kamarádi přijdou s tím, že byste na Velikonoce mohli někam společně vyrazit, měli byste souhlasit. Bude to lepší, než si umíte představit.

Přečíst  Denní horoskop 14.8.2020

Ryby

Neděle bude po všech stránkách skvělá. Navíc spojíte rodinu a všichni dohromady se pustíte do zkušebního pečení velikonočního beránka. Bude to super!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..