Denní horoskop 14.2.2020

Napsala | 24.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Od Valentýna, který letos probíhá pod vlivem Luny ve Štíru, nic zásadního nečekejte. Když se rozhodnete, že zůstanete doma, bude to nejlepší řešení.

Býk

Na lidi, kteří vám radí, co máte dělat, jste plným právem alergičtí. Přesto byste se měli chovat tak, aby si na vás neměli důvod nějak stěžovat.

Blíženec

Váš nový objev vás dost zklame. Místo probírání témat, která zajímají vás oba, se bude soustředit na sebe. Hlavně si však bude na všechno jen stěžovat!

Rak

Kvůli svému partnerovi a jeho spokojenosti jste schopní dělat neskutečné věci. Nebylo by lepší, kdybyste mu dnes dovolili, aby i on potěšil vás?

Lev

Hlavně se netvařte, jako by žádný Valentýn vlastně neexistoval. Když miláček přijde s tím, že by vás chtěl pozvat na večeři, měli byste souhlasit.

Panna

I když nahlas říkáte, že Valentýna neuznáváte, přesto čekáte, co pro vás bude miláček mít. Naštěstí na vaše odmítavé řeči nedá a dárek vám přinese.

Váhy

Úvahami o tom, jak oslavit Valentýna, jen zbytečně ztrácíte čas. Váš miláček vymyslel něco, co vám vyrazí dech a co ukáže, že vás zná opravdu dobře.

štír

Luna ve vašem znamení vám trochu zkomplikuje život. Budete tak unavení, že se vám večer nebude nikam chtít. Oslavy Valentýna odložíte na zítřek!

Střelec

Čekejte velice překvapivý valentýnský dárek. Když vám pak dojde, kdo vám ho dal, musíte si přiznat, že vězíte až po uši ve velice pěkné kaši.

Kozoroh

Ironických poznámek na svou adresu se nebojte. Dnes na ně dokážete zareagovat tak, aby se jejich autor nejdříve zarazil a potom se vám za ně i omluvil.

Vodnář

Přečíst  Denní horoskop 18.3.2020

Když vám partner říká, abyste jeli opatrně, měli byste ho poslechnout. Váš miláček má na rozdíl od vás dobře vyvinutou intuici, která mu dobře radí.

Ryby

Toho, že byste přišli o valentýnskou večeři, se nebojte. Váš miláček může sice tvrdit, že jde o svátek, který neuznává, ale kvůli vám se překoná.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..