Denní horoskop 14.1.2020

Napsala | 14.01.2020

Beran

Den je příznivý pro vytváření plánů do budoucna. Je ale důležité, abyste k tomu získali podporu svého miláčka. Bez jeho spolupráce jste nahraní.

Býk

Do vašeho života se plete neskutečně mnoho lidí. Vy sice chápete, že to, co dělají, myslí dobře, ale přesto byste si svůj život raději řídili sami.

Blíženec

Při Luně v Panně vám nic nepůjde tak, jak byste chtěli. Problémy navíc nejsou ve velkých věcech, ale ve spoustě drobných a nezajímavých detailů.

Rak

Zejména dopoledne hlídejte každé své slovo. Váš nadřízený vás sice vybízí, abyste mu upřímně řekli, co si myslíte, ale ve skutečnosti to slyšet nechce.15.1 – StředaDen je vhodný pro podávání žádostí na úřady a komunikaci s výše postavenými lidmi. Dnes před nimi bez problémů obhájíte veškeré své názory.

Lev

Úvahy o nové životní dráze jsou stále intenzivnější. Než se však pro novou cestu rozhodnete, měli byste si přesně spočítat, kolik musíte investovat.

Panna

Opravdu není důvod, abyste každému ustupovali. Zejména dopoledne se klidně pusťte do sporu. Když budete rychle reagovat, vyhrajete ho na celé čáře.

Váhy

Pracovní záležitosti vám přerůstají přes hlavu. Naplno si to uvědomíte ve chvíli, kdy musíte odmítnout večerní program proto, že si domů nesete práci.

štír

Kamarádi vás večer doma nenechají. Je ale potřeba, abyste ven s sebou vzali i partnera. Bude se bavit tak, že ho ani nenapadne, aby se na vás zlobil.

Střelec

V práci se projevujte opatrně a s rozumem. Když všechny své nápady zveřejníte, riskujete situaci, kdy si je kolegové rozeberou, a na vás nezbude nic.

Kozoroh

Naštvou vás lidí, kteří mají pocit, že byste jim měli být v každé chvíli k dispozici. Naštěstí jim dokážete vysvětlit, že byste rádi, ale že to nejde.

Přečíst  Denní horoskop 25.5.2019

Vodnář

Luna v Panně vás nutí, abyste se zamysleli nad svým hospodařením. Pokud potřebujete poslat peníze někomu, kdo na ně čeká, udělejte to co nejrychleji!

Ryby

Nechcete se náhodou vrátit za volant? Pokud ano, je ta správná chvíle! Objednejte si v autoškole kondiční jízdy, a co nejrychleji sedněte za volant.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..