Denní horoskop 13.9.2020

Napsala | 13.09.2020

Beran

Jupiter, který se zastaví ve vašem sektoru profese, vám v této oblasti přinese velice zajímavé nápady. Slibte si, že je co nejdříve vyzkoušíte!

Býk

Stacionární Jupiter vám nabízí zajímavé kontakty s cizinou. Nevymlouvejte se na stáří ani na nic jiného, ale přemýšlejte, jak to uskutečníte.

Blíženec

Zatímco den je plný práce, která se nedá odložit, večer vám všechno vynahradí. Dokonce se můžete těšit na pár velice zajímavých chvil s partnerem.

Rak

Je potřeba, abyste se partnerem vystupovali jako pár, který nemá problémy a na všem se shodne. V reálu to tak sice není, ale okolí to vědět nemusí.

Lev

Stacionární Jupiter se pozitivně odrazí na vašem fyzickém stavu. Po tělesné aktivitě pyšně zkonstatujete, že jste ji zvládli a ani se nezadýchali.

Panna

Konečně se můžete těšit na partnera, který chápe, co chcete a potřebujete, a který vám to i poskytne. O tom, že to dělá opravdu z lásky, nepochybujte.

Váhy

Jupiter, který se zastavil ve vašem sektoru rodiny, konečně projasní situaci. Potíže, které se dosud jen kumulovaly, se začnou definitivně rozpouštět!

štír

Stacionární Jupiter ve vašem sektoru komunikace zafunguje skvěle. Pokud potřebujete někoho přesvědčit, že máte pravdu, podaří se vám to na první pokus.

Střelec

Díky stacionárnímu Jupiteru můžete ve financích čekat pozitivní překvapení. Nechcete překročit své letité zásady a vsadit si všechny sloupce?

Kozoroh

Jupiter, který se ve vašem znamení zastavil, vám dává vynikající šance. Je však potřeba, abyste nahlas řekli, že je chcete změnit v realitu.

Vodnář

Hned po probuzení si poznamenejte všechny sny, které se vám zdály. Zatím to tak sice nevypadá, ale v budoucnu vám přinesou neobyčejný užitek.

Ryby

Přečíst  Denní horoskop 22.8.2019

Dejte si pozor, abyste se ráno zbytečně nepohádali s partnerem. Byl by to zbytečný spor. Navíc by se na světlo vytáhlo i to, co mělo navěky spát.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..