Denní horoskop 13.9.2018

Napsala | 13.09.2018

Beran

Domluva s kolegy je opravdu obtížná. Mají pocit, že byste jim měli v práci nezištně vypomoci, a nechápou, že vy máte svých starostí už tak dost.

Býk

Jste opravdu zajímaví. Zatímco ostatní lidi nezdar odradí, vás naopak motivuje. Hned začnete přemýšlet, jak to udělat, abyste příště uspěli lépe.

Blíženec

Když vybíráte něco pro sebe, nešetřete. Doby, kdy jste museli nakupovat levně, protože jste na nic jiného neměli, jsou naštěstí už dávno za vámi.

Rak

Den je velice příznivý pro nákup zlata, drahých šperků a podobných luxusních maličkostí. Nechcete sáhnout do úspor a podobnou investici si vyzkoušet?

Lev

Při Luně ve Štíru jste opravdu zbytečně vztahovační. Smiřte se s tím, že vaši kolegové mohou mluvit a přitom tím vůbec nemusí mít na mysli vás.

Panna

Neduste v sobě svou potřebu romantiky a touhy po lepším světě! Když se máte chuť dívat na film, kde pravda nakonec slavně zvítězí, klidně to udělejte.

Váhy

Než začnete někomu pomáhat, přemýšlejte. Je docela možné, že jde o člověka, který vás o pomoc prosí jen proto, že se mu jednoduše nechce.

štír

Počítejte s láskou, která bezpečně směruje k manželství nebo alespoň k trvalému soužití. Nemusí se vám to zamlouvat, ale nic s tím nenaděláte.

Střelec

Když se v něčem nevyznáte, nehledejte chybu zásadně v sobě. Může to být vina člověka, který vám nedokázal pořádně vysvětlit, co po vás vlastně chce.

Kozoroh

Vyřizování na úřadech dopadne dobře. V prvních dveřích narazíte na bývalého ctitele. Ten se rozhodne, že vám pomůže a taky se do toho rychle pustí.

Vodnář

Některé záležitosti utkví v místě. Berte to jako něco, co se stává. Lidi, kteří za to mohou, nehledejte. Za to, co se děje, nikdo konkrétní nemůže.

Přečíst  Denní horoskop 24.2.2019

Ryby

Než někomu ustoupíte, dobře si to rozmyslete. Uvědomte si, že se dobrovolně vzdáváte něčeho, k čemu se budete dlouho a s velkými obtížemi vracet.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..