Denní horoskop 13.7.2020

Napsala | 13.07.2020

Beran

To, že chcete během dne poslat pár lidí do háje, a to, že na to podle svého názoru máte i právo, ještě neznamená, že to máte udělat. Klid bude lepší!

Býk

To, že máte dobrou vůli něco dělat, ještě neznamená, že vám to okolnosti umožní. Možná bude lepší, když své plány zredukujete na zvládnutelné minimum.

Blíženec

Nálady svých kamarádů neřešte. Tvařte se, jako byste si ničeho zajímavého nevšimli. Po jejich důvodu nepátrejte. Když budou chtít, svěří se vám sami.

Rak

Luna je přes den v Beranu a vy v jednom kalupu. Nakonec sice stihnete všechno, co jste chtěli, ale budete přemýšlet, zda vám to opravdu stálo za to.

Lev

Když si budete pořád dokola opakovat, že nic není problém, o žádný problém nezakopnete. Celý den prožijete v pohodě a potížím se budete jen smát.

Panna

V práci si dávejte pozor na to, co komu říkáte. Když prohlásíte, že v takové práci nezůstanete ani minutu, bude se čekat, že výpověď opravdu dáte…

Váhy

Hned ráno se rozhodněte, že budete partnera podporovat ve všem, co dělá. I to, co na první pohled vypadá jako riziko, bude mít skvělé výsledky!

štír

Na to, abyste napravovali chyby, není vhodný čas. Dnes uděláte naopak nejlépe, když budete všem tvrdit, že patříte k lidem, kteří chyby nikdy nedělají.

Střelec

Na nové začátky jste se nechystali, ale osud rozhodl za vás. Teď je jen potřeba, abyste si řekli, že se do další životní etapy pustíte rádi a s chutí!

Kozoroh

Pozor si dejte zejména na mladší spolupracovníky. Na rozdíl od vás nemají životní zkušenosti. Pak hrozí, že do svých průšvihů stáhnout i vás.

Přečíst  Denní horoskop 2.8.2018

Vodnář

Za to, že řeknete pravdu, vám nikdo moc nepoděkuje. Dozvíte se, že jste si to měli rozmyslet a že by bylo vůbec lepší, kdybyste raději zůstali zticha.

Ryby

Při manipulaci s penězi buďte opatrní. Pozor dávejte zejména při internetovém bankovnictví. Nebezpečí chyby z nepozornosti je zejména dopoledne vyšší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..