Denní horoskop 13.7.2019

Napsala | 13.07.2019

Beran

Ve všech aktivitách se vám daří podstatně lépe, než byste čekali. Od ruky vám dokonce půjde i práce, s níž obvykle míváte jenom samé potíže.

Býk

Pocit, že svého partnera tak zcela nechápete, je stále silnější. O vysvětlení jeho jednání ho sice požádat můžete, ale žádný velký efekt nečekejte.

Blíženec

Když miláček přijde s tím, že byste mohli jít někam na oběd, měli byste souhlasit. Veškeré řeči o tom, že je potřeba šetřit, se raději odpusťte.

Rak

Je sice víkend, ale to neznamená, že se dospíte. Dnes dokonce musíte vstávat daleko dřív, než jindy. Naštěstí všechno stihnete a užijete si volný večer.

Lev

Na otázky, které položíte, budete odpovědi získávat těžko a s nemalými problémy. Právě proto byste se měli ptát tak dlouho, až odpověď vydolujete.

Panna

I pravda se dá sdělit tak, aby zbytečně nezraňovala. Pokud to dnes dokážete, získáte si nelíčený obdiv celé rodiny a svého životního druha zvlášť.

Váhy

Doma nic zajímavého nezažijete! Kdybyste se ale rozhodli, že si vyrazíte s kamarády vyzkoušet nějaký nový sport, měli byste rázem zbrusu nové hobby!

štír

Když uvidíte plavky nebo nějakou jinou součást letního outfitu, která se vám na první pohled líbí, bez váhání kupte. Když to neuděláte, budete litovat!

Střelec

Rodina se bez vás neobejde! Všichni doufají, že vymyslíte program, který starší generaci pobaví a mladší poučí. Naštěstí to pro vás není problém.

Kozoroh

Na to, že byste mohli prožít klidný den, zakončený v hospůdce, zapomeňte. V rodině odpoledne něco vybuchne a vy to budete muset zachraňovat.

Vodnář

Když vám někdo nabídne, že vám dá něco zadarmo, začněte přemýšlet. Pak hrozí nebezpečí, že za to časem zaplatíte dvakrát víc, než je obvyklé.

Přečíst  Denní horoskop 20.6.2019

Ryby

Než se pro něco rozhodnete, dvakrát si to rozmyslete. Při dnešních konstelacích hrozí, že něco zásadního přehlédnete a naděláte jen zbytečné zmatky.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..