Denní horoskop 13.6.2019

By | 22.12.2020

Beran

Patříte k těm šťastným, co dokážou svou energii nasměrovat tak, aby na tom co nejvíce vydělali. Nezapomeňte se o to podělit se svým životním druhem.

Býk

V práci využijte šance a ukažte, co umíte. Předem si však domluvte odměnu, kterou za tuto mimořádnou aktivitu dostanete. Zadarmo to dělat nebudete!

Blíženec

Když vám miláček řekne, že o víkendu jede pomáhat rodičům, vyloženě vám to sedne. Konečně si užijete víkend, který můžete věnovat jenom sami sobě!

Rak

Luna ve Štíru vám dává šanci na vylepšení citového života. Vychutnejte si chvíle, kdy se váš vztah neobyčejně přibližuje tomu, co jste si představovali.

Lev

Na dvou místech najednou být nedokážete, ale přesto se dostanete do situace, kdy se to po vás chce. Zázraky se dějí a vy to nakonec dokážete zvládnout!

Panna

Když se o vás chce někdo starat, měli byste mu to dopřát. I tak pracovitý člověk, jako nepochybně jste, by si měl občas užít chvíli, kdy nic nemusí…

Váhy

S partnerem musíte zacházet velice opatrně. Na rozdíl od vás vůbec netuší, která bije, a věří lidem, s nimiž se měl už dávno a navždycky rozejít.

štír

Potíže, které přijdou, musíte řešit efektivně, ale přitom taktně. Nejradši byste práskli do stolu a všem řekli, co mají dělat, ale to udělat nesmíte…

Střelec

Hlavně miláčkovi příliš neulehčujte život. Znáte ho a dobře víte, že si toho, co dostal zadarmo, nikdy moc nevážil a vůbec to nedokázal ocenit.

Kozoroh

Při Luně ve Štíru počítejte s hodně napjatou atmosférou. Ke slovu se dostávají zvláště ti, kteří na vás pracovně žárlí a moc rádi by vám podrazili nohy.

Vodnář

Cizí problémy neřešte. Kdybyste se do nich zapletli, museli byste se rozčilit tak, že byste rázem ztratili veškerou svou vyrovnanost a důstojnost.

Přečíst  Denní horoskop 2.2.2023

Ryby

Luna ve Štíru vám dává šance na zásadní vylepšení partnerského života. Konečně se přestanete hádat a začnete spolu komunikovat naprosto normálně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..