Denní horoskop 13.5.2020

Napsala | 13.05.2020

Beran

Dopoledne se těšte na zajímavou pracovní nabídku. Budete kvůli tomu sice muset ve svém životě leccos změnit, ale s tím budete moc rádi souhlasit.

Býk

Opět si potvrdíte, že vás kamarádi potřebují. Pokud si nevědí rady s něčím, co vyžaduje nasazení zdravého selského rozumu, určitě se obrátí na vás.

Blíženec

Stacionární Venuše ve vašem znamení zásadně vylepšuje váš vztah. Opět se ujistíte, že jste si v osobě svého partnera vybrali toho nejlepšího!

Rak

Vstup Marse do Ryb vás moc nepotěší. Zejména dnes můžete čekat, že znovu oživí sny, které jste vyhodnotili jako nereálné a s nimiž jste se rozloučili.

Lev

Stacionární Venuše ve vašem sektoru přátel zásadně změní vaše osobní vztahy. Člověk, kterého jste dosud považovali za kamaráda, vám vyzná lásku!

Panna

Mars, který se dostává do vašeho partnerského sektoru, vám moc radosti nedělá. Máte pocit, že miláček pod jeho vlivem riskuje víc, než je zdrávo.

Váhy

Můžete se seznámit zcela netypickým způsobem. Dosud jste o navázání vztahu na sociálních sítích neuvažovali, ale teď si říkáte, že to není tak špatné.

štír

Je potřeba, abyste v pracovních záležitostech trvali na svém. Naštěstí vám to nedělá problém. Bojovat umíte a nebojíte se ani přímých střetů!

Střelec

Mars, který se dostává do Ryb, varuje před rizikem. Zejména na silnici musíte svou touhu po rychlé a trochu nebezpečné jízdě energicky potlačit.

Kozoroh

Vstup Marse do vašeho sektoru komunikace se projeví hned ráno. Člověk, který si na vás otevře pusu, toho velice rychle začne upřímně litovat.

Vodnář

Zajímavě se na vás projeví vliv Venuše, která se zastaví ve vašem sektoru lásky a romantiky. Rozhodnete se, že utnete nevyhovující vztah a začnete nový!

Přečíst  Denní horoskop 20.6.2019

Ryby

Kombinace Venuše v Blížencích a Marse v Rybách je velice náročná. Právě proto by bylo dobré, abyste v citech ani ve vztazích raději nic neřešili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..