Denní horoskop 13.5.2019

Napsala | 13.05.2019

Beran

Zásadně měníte postoj ke svým povinnostem. Konečně jste pochopili, že je nemáte do nekonečna odsouvat do budoucnosti, ale že na nich musíte pracovat.

Býk

Než se rozhodnete, že si z kolegy uděláte kamaráda, přemýšlejte. Uvědomte si, že by se o vás dozvěděl víc, než ví teď, a podstatně víc, než je zdrávo.

Blíženec

Vaše rozhodnutí bude komentovat spousta lidí, kterým do toho nic není. Vy se pak musíte chovat rozumně a nenechat se k ničemu vyprovokovat.

Rak

Harmonická Luna v Panně se vám postará o sebevědomí. Najednou zjišťujete, že umíte správně a odpovědně zhodnotit všechno, co se kolem vás děje.

Lev

Opravdu není důvod, abyste se rozčilovali. Když si zachováte chladnou tvář a nevzrušený výraz, naštvete tím své protivníky daleko intenzivněji.

Panna

Přiznejte si, že máte v srdci stále místo pro někoho, kdo tam už dávno nemá co dělat. Musíte se s ním vyrovnat dřív, než se rozhodnete, kudy jít dál.

Váhy

Všechno, co se dnes děje v práci, si musíte velmi dobře zapamatovat. Je potřeba, abyste si později doma sedli a s miláčkem to důkladně probrali.

štír

Počítejte s větší potřebou spánku. V práci toho máte tolik, že není divu, když po návratu domů jdete nejdříve do sprchy a pak hledáte jen postel.

Střelec

Než se rozhodnete, že někomu v rámci dobrých mezilidských vztahů ustoupíte, dobře si to rozmyslete. Dnes bude lepší, když zůstanete stát na svém.

Kozoroh

Všechno, co dnes budete platit, stojí trochu víc, než jste čekali. Naštěstí máte dostatečné finanční rezervy, do kterých můžete bez problémů sáhnout.

Vodnář

Pokud vás miláček někam pozve, měli byste si to taky pořádně užít. Hlavně mu nevysvětlujte, že nemáte peníze a že byste místo toho měli raději šetřit.

Přečíst  Denní horoskop 9.8.2018

Ryby

Není čas, abyste doma konečně řekli, k čemu jste se rozhodli? Nebude to sice snadné, ale čím déle to budete odkládat, tím to bude komplikovanější.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..