Denní horoskop 13.2.2020

By | 08.01.2021

Beran

Člověk, který vám začne o vašem partnerovi povídat něco, o co nestojíte, si vaši pozornost nezaslouží. Dělá to jen proto, abyste se mu začali svěřovat.

Býk

Hlavně si uvědomte, že jste přímočaří a že vám vymýšlení výmluv moc nejde. Když přijde na lámání chleba, bude lepší, když řeknete rovnou pravdu.

Blíženec

Vymýšlením rafinované pomsty jen zbytečně ztrácíte čas. Tento způsob boje neovládáte. Bude lepší, když to, co chcete, řeknete dotyčnému přímo do očí.

Rak

Luna ve Vahách vás připravuje o smysl pro humor. Zejména večer se nedokážete zasmát ani tomu, co by vám jindy dobrou náladu spolehlivě zaručilo.

Lev

Čas letí daleko rychleji, než se vám líbí. To, že zvládnete všechno, co jste chtěli, a ještě si najdete čas na partnera, berte skoro jako zázrak.

Panna

Když se odpoledne kolegové hádají, raději se mezi ně nepleťte. Kdybyste jim řekli všechno, co chcete, spolehlivě byste naštvali obě znesvářené strany!

Váhy

Jste roztržitější, než obvykle. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a napravování chyb, vyhněte se obloukem zejména elektronickému bankovnictví!

štír

Kolísání vaší nálady je naprosto pochopitelné. Opět se přesvědčíte, že máte kolem sebe lidi, kteří vás znají jedině ve chvíli, kdy vás potřebují.

Střelec

Starejte se jen o sebe! Pozor si dávejte na pomoc, kterou dáváte ostatním. Uděláte všechno, co se dá, abyste se dozvěděli, že jste mohli udělat víc.

Kozoroh

Než se začněte někomu svěřovat, dobře si to rozmyslete. Jsou věci, které byste si měli nechat pro sebe. O vašich financích nemá vědět nikdo nic.

Vodnář

Na lidi, kteří vám začnou rozkazovat, reagujete vyloženě alergicky. Máte pocit, že podobných lidi bylo ve vašem životě tolik, že další nepotřebujete.

Přečíst  Denní horoskop 28.9.2018

Ryby

Vysoce harmonická Luna ze Štíra ve vás probouzí hráče, jemuž se opravdu daří. I když se obvykle sázkám vyhýbáte, dnes byste to měli přece jen zkusit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..