Denní horoskop 13.11.2018

Napsala | 13.11.2018

Beran

S partnerem je to velice zajímavé. Neustále vám dává najevo, že počítá s vaší velkorysostí. Jeho samotného však ani nenapadne, aby se choval stejně.

Býk

Večer, kdy se Luna dostane do Vodnáře, se pusťte do dlouho odkládané práce. Půjde vám od ruky tak, že budete svými výkony sami mile překvapení.

Blíženec

Nečekaná překvapení dopadnou trochu jinak, než se čekalo. Lidé, kteří vás chtějí vyvést z míry, narazí na váš vtip a rychlou reakci. Zvítězíte vy!

Rak

Návštěvy, které k vám dnes přijdou, vás velice příjemně překvapí. O návrzích, které během večera padnou, byste měli velmi soustředěně přemýšlet.

Lev

To, co přijde dopoledne, můžete rozhodovat sami. Nabídky, které přijdou v podvečer, však musíte konzultovat s partnerem. Bez něj se rozhodnete špatně.

Panna

Luna z Kozoroha vám přináší spoustu pozitivních zážitků. Váš nadřízený si konečně uvědomí, co pro práci děláte, a rozhodne se, že vás náležitě odmění.

Váhy

Poznámku, která na vaši adresu padne, nijak nerozebírejte. Člověk, který ji pronesl, ji mínil jako vtípek. Žádné skryté poselství v ní nebylo.

štír

Večer, kdy je Luna ve Vodnáři, pro jistotu nesedejte za volat. Kdybyste náhodou museli někam jet, požádejte kamaráda, aby vás tam dopravil.

Střelec

Přiznejte si, že je vám bez partnera podstatně lépe, než s ním. Partner na vás stále dohlíží a kontinuálně vás kontroluje, ale sami dýcháte volně.

Kozoroh

Při Luně ve svém znamení máte sklon myslet spíše na jiné než na sebe. Možná by bylo lepší, kdybyste rovnováhu trochu posunuli ve svůj prospěch.

Vodnář

Dárek, který dostanete je sice jen symbolický, ale pro vás má značnou cenu. Je vidět, že člověk, který vám ho dává, nad vámi přemýšlí a má vás rád.

Přečíst  Denní horoskop 13.8.2020

Ryby

To, co se dozvíte, nesmíte roznášet dál. Byly by z toho zbytečné nepříjemnosti. To, co jste se dozvěděli, totiž nemusí být tak docela pravda.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..