Denní horoskop 13.10.2020

Napsala | 13.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Než slíbíte účast na nějaké akci, podívejte se do diáře. Kdybyste něco nejdříve slíbili a pak zjistili, že to musíte odvolat, bylo by to nepříjemné.

Býk

Všechno nové, co chcete začít, dopadne dobře. Při Luně v Panně budete soustředění na to, co máte dělat, soustředění. Vaše jednání přinese úspěch.

Blíženec

Luna v Panně vás vyloženě rozčiluje. Máte pocit, že vás každý provokuje a kritizuje. Vy pak přemýšlíte, zda se hádat, nebo se tvářit, že se nic neděje.

Rak

Když chcete někomu vynadat, dobře si to rozmyslete. Dotyčný si to sice zaslouží, ale vy si musíte dát pozor, abyste to se svým projevem nepřehnali.

Lev

Šance na získání nové práce je opravdu vysoká. Po rozhovoru s personalistou vám bude jasné, že si můžete říct i o víc peněz, než jste původně chtěli.

Panna

Luna ve vašem znamení vám přináší nečekané šance. Musíte na ně rychle zareagovat. Když se budete tvářit nerozhodně, šanci zmizí a už se nevrátí.

Váhy

Jsou věci, které byste lidem ze svého okolí závidět neměli. Za to, že se jim podařilo něco, co se vám absolutně nepovedlo, opravdu nemůžou.

štír

Když děti přijdou s nápadem na víkendový program, budete překvapení. Chtějí jít tam, kam je chcete vzít už dávno, ale bojíte se, že by je to nebavilo.

Střelec

Rozumnou alternativu k tomu, jak žijete teď, nevidíte. Po dlouhém a na sebe nezvykle klidném přemýšlení usoudíte, že všechno necháte tak, jak to je.

Kozoroh

Než se rozhodnete hájit někoho, kdo si to nezaslouží, dobře si to rozmyslete. Neriskujte situaci, kdy se zastanete někoho, kdo vás vzápětí podrazí.

Vodnář

Při Luně v Panně přemýšlíte pořád jen o penězích. Nechcete se věnovat něčemu užitečnějšímu? Tím, že o financích dumáte, jich opravdu nepřibude.

Přečíst  Denní horoskop 20.11.2018

Ryby

Harmonická Luna v Rybách urovnává vaše partnerské vztahy. Ve všech názorech se sice neshodnete, ale přesto bude těch shodných víc, než bývalo dříve.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..