Denní horoskop 13.10.2019

Napsala | 13.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Úplněk ve vašem znamení vám svítí na cestu. Konečně jste pochopili, že je potřeba, abyste se alespoň v některých věcech definitivně rozhodli.

Býk

Ani to, že je časné ráno, vás před nerozumným rozhodnutím neochrání. Zvláště v lásce a ve vztazích si můžete nadělat problémy, co jsou zcela zbytečné.

Blíženec

Úplněk v Beranu se projeví už zvečera. Najednou pochopíte, proč jste dosud u některého člověka neuspěli, a dojde vám, jak se na něj vlastně musí.

Rak

Novoluní v Beranu vás nutí k úvahám o změně práce. Velice ostře si uvědomujete, že vám ta nynější žádnou zajímavou perspektivu nenabízí!

Lev

Opozice mezi Venuší a Uranem vás nutí k opravdu nepromyšleným aktivitám. Pokud si myslíte, že pokus o bokovku před partnerem utajíte, je to omyl!

Panna

Hlavně se nepouštějte do práce, která je náročná na pozornost a smysl pro detail! Kdybyste se místo toho rozhodli pro procházku lesem, bude to lepší.

Váhy

Sextil mezi Sluncem a Jupiterem vám v hraničních situacích poskytne značnou dávku štěstí. Přesto bude lepší, když se zbytečného rizika raději vzdáte.

štír

Úplněk v Beranu vás nutí k zamyšlení. Opravdu je čas, abyste uvažovali o práci, kde si budou vašich schopností víc vážit a kdy vám taky pořádně zaplatí.

Střelec

S partnerem si prohodíte role! Zatímco vy o dalším vývoji společného života důkladně přemýšlíte, on mávne rukou s tím, že to nějak dopadne.

Kozoroh

Překonejte se a poslouchejte i to, co byste jindy sami označili jako obyčejné klepy. V těch, co uslyšíte, se skrývají velice důležité informace.

Vodnář

Úplněk v Beranu se vám postará o skvělá seznámení. Lidi, které vám náhoda přivede do cesty, se ve vašem životě usadí na hodně dlouhou dobu.

Ryby

Ať se děje cokoli, můžete počítat s tím, že se situace obrátí ve váš prospěch. Zejména odpoledne bude na šťastné náhody vyloženě štědré a bohaté.

Přečíst  Denní horoskop 9.3.2019
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..