Denní horoskop 12.8.2019

Napsala | 12.08.2019

Beran

Než se rozhodnete, že do něčeho či někoho investujete, hodně dobře si to rozmyslete. Při stacionárním Uranu to může dopadnout jinak, než jste chtěli.

Býk

Díky stacionárnímu Uranu ve svém znamení dostanete všechno, co chcete. Podíváte se tak prosebně, že se nenajde nikdo, kdo by vás dokázal odmítnout.

Blíženec

V práci si dávejte pozor na kolegy, kteří se rádi přiživí na cizí práci. Když je při tom přichytíte, musíte jim důrazně vysvětlit, že to tak nejde.

Rak

Na pořadu dne jsou konfrontace s přáteli. Bylo by dobré, abyste si srovnali to, co vám slibovali a co z toho se jim potom podařilo uskutečnit.

Lev

Pondělní stacionární Uran vám sice dá pracovní nabídky, ale ty jsou vázané na podmínky, které se vám vůbec nelíbí. Když odmítnete, bude to rozumné.

Panna

Když potřebujete něco vědět, ptejte se a trvejte na tom, že dostanete odpověď. Můžete se sice dozvědět, že nemáte vychování, ale to vám může být jedno.

Váhy

Pocit, že jde všechno přesně tak, jak jste si vysnili, v poledne zmizí. Pak se situace změní a vy na to musíte zareagovat jak rychle, tak správně.

štír

Stacionární Uran ve vašem partnerském sektoru zásadně ovlivňuje vaše vztahy. Vy i partner máte sklon vyletět a pak se divit pasece, kterou to udělalo.

Střelec

Luna v Kozorohu vás nutí k práci. Dnes však nepropadnete své obvyklé a oblíbené prokrastinaci. Do díla se pustíte tak, aby bylo do večera hotovo.

Kozoroh

Seberte odvahu a rozhodněte se, že svůj vztah posunete o level výše. Pro vašeho miláčka to bude překvapení. Tak zásadní rozhodnutí od vás nečekal.

Vodnář

Není potřeba, abyste si dělali starosti kvůli tomu, co se vás přímo netýká. Můžete klidně vyhlásit, že máte svých problémů dost a další nechcete.

Přečíst  Denní horoskop 17.10.2019

Ryby

Pozor na vliv Urana, který se zastavil ve vašem sektoru komunikace! Pod jeho vlivem můžete mluvit hodně a zejména o tom, o čem je lepší pomlčet.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..