Denní horoskop 12.7.2020

Napsala | 12.07.2020

Beran

Stacionární Merkur ve vašem sektoru rodiny vás nutí, abyste se na své blízké podívali jinak. Jasně uvidíte nejen jejich mínusy, ale hlavně jejich plusy!

Býk

To, že kolem vás panuje mír a pohoda, je jen vaše zásluha. S pomocí stacionárního Merkura se dokážete domluvit i se svými dosavadními protivníky!

Blíženec

Při stacionárním Merkuru ve vašem sektoru majetku vlastního nesmíte zbytečně utrácet. Když se nákupům vyhnete úplně, bude to to nejlepší rozhodnutí.

Rak

Jsou věci, před nimiž byste neměli zavírat oči. Zároveň si sice musíte přiznat i něco, co vás moc nepotěší, ale i to se dá při troše chtění zvládnout.

Lev

O zábavu se vám postará stacionární Merkur ve vašem sektoru tajemství. Když někdo neví, co má dělat, můžete si být jistí, že se nakonec obrátí na vás!

Panna

Stacionární Merkur vám pomůže vyrovnat veškeré mezilidské vztahy. Mluvíte sice podstatně méně, než obvykle, ale na každém vašem slově se dá stavět!

Váhy

Nedovolte, aby vám hovory o práci zbytečně kazily neděli. Odvážlivce, který s nimi začne, pošlete energicky do háje. Za své jednání sklidíte potlesk!

štír

Stacionární Merkur vás nutí k přehodnocení některých vašich stanovisek. Pokud zjistíte, že jste se mýlili, přiznejte to a taky se podle toho zařiďte.

Střelec

S lidmi, s nimiž máte špatné zkušenosti, neztrácejte čas. Oni a všichni jejich známí vás budou přesvědčovat, že se změnil, ale vy na to dát nesmíte.

Kozoroh

Vedení domácnosti a veškeré rozhodování předejte partnerovi. Při Luně v Beranu se tím vyhnete zcela zbytečným konfliktům a zachráníte domácí pohodu.

Vodnář

Stacionární Merkur vás nutí pracovat. Práce vás ale ani trochu nestresuje. Naopak ji vnímáte jako něco, co vás baví a pomáhá vám v seberealizaci.

Přečíst  Denní horoskop 5.5.2019

Ryby

Bylo by dobré, kdybyste se věnovali především soukromí. Partner musí vědět, že máte spoustu starostí, ale on je pro vás přesto tím nejdůležitějším.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..